کارواش در محل

کارواش در محل

کارواش سیار کرج

کارواش کلینز

 

کارواش در محل

کارواش در محل کارواش در محل کارواش  کارواش سیار در محل  کارواش در محل  carwash in place  کارواش در محل تهران  کارواش درب منزل تهران کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار در محل کارواش در محل کارواش سیار در محل کارواش آنلاین کارواش در محل کارواش سیار تهران شستشوی اتومبیل در محل قیمت کارواش در محل  کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار  کارواش در محل کارواش سیار تهران  شستشوی اتومبیل در محل کارواش آنلاین قیمت کارواش در محل کارواش در محل تهران کارواش در محل اصفهان شستشوی اتومبیل در محل کارواش در محل کارواش درب منزل اپلیکیشن کارواش کارواش سیار در محل کارواش در محل کارواش درب منزل تهران  کارواش سیار  کارواش آنلاین کارواش در محل مشهد کارواش درب منزل تهران کارواش درب منزل شیراز شستشوی اتومبیل در محل کارواش در محل کارواش سیار در محل شستشوی اتومبیل در محل  کارواش در محل کارواش خشک  کارواش سیار در محل کارواش در محل  اپلیکیشن کارواش  کارواش سیار  کارواش آنلاین کارواش در محل کارواش سیار در محل شستشوی اتومبیل در محل  قیمت کارواش در محل  کارواش سیار در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش آنلاین کارواش در محل  شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار تهران  کارواش در محل شیراز  کارواش در محل مشهد  شستشوی اتومبیل در محل کارواش آنلاین  شستشوی اتومبیل در محل قیمت کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش درب منزل تهران  کارواش آنلاین  کارواش سیار کارواش درب منزل اپلیکیشن کارواش شستشوی اتومبیل در محل  کارواش در محل  کارواش در محل کارواش خشک شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار در محل قیمت کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار  اپلیکیشن کارواش  کارواش در محل کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش آنلاین کارواش سیار در محل کارواش درب منزل کارواش در محل تهران شستشوی اتومبیل در محل  کارواش در محل اصفهان  کارواش در محل  شیراز  کارواش درب منزل شستشوی اتومبیل در محل کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار کارواش در محل  شستشوی اتومبیل در محل کاواش سیار کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش در محل کارواش سیار شستشوی اتومبیل در منزل کارواش سایر  کارواش در محل  شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار

 

کارواش در محل یا همان شستشوی اتومبیل در محل از خدمات جدید برای رفاه حال و آسایش شماست. اگر شما از خدمات کارواش در محل استفاده کنید دیگر لازم نیست در صف های طولانی کارواش منتظر نوبت باشید، فاصله شما تا ماشین تمیز و دریافت خدمات شستشوی اتومبیل در محل تنها یک تماس است. استفاده از خدمات کارواش سیار در محل شما علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان بررسی دقیق و نظارت بر نحوه شستشوی اتومبیل در محل را به شما خواهد داد. همانطور که می دانید این روزها همگی اکثر کارهای خود را از طریق تلفن همراه انجام می دهیم، پس اکنون زمان آن است که خدمات کارواش در محل را نیز از طریق تلفن همراه خود سفارش دهید.

 

کارواش در محل

 

کارواش در محل کلینز

شماره تماس شبانه روزی:

 ☎ 09303365110☎

 

چرا خدمات کارواش در محل در مقایسه با کارواش سنتی روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می شود؟

همانطور که می دانید خدمات آنلاین برای راحتی و افزایش رفاه مردم عرضه خواهد شد. دریافت خدمات شستشوی اتومبیل درب منزل به دلیل صرفه جویی در زمان مشتری برای جلوگیری از رفت و آمد بیهوده به کارواش و راحتی در استفاده همیشگی از خدمات کارواش و شستشوی اتومبیل باعث راحتی و رفاه متقاضیان کارواش خواهد شد. بنابرین مردم با مقایسه خدمات کارواش در محل با کارواش سنتی و با یکبار تجربه برای همیشه مشتری کارواش سیار در محل خواهند شد.

 

 

آیا قیمت کارواش در محل بیش از کارواش سنتی است؟

قیمت کارواش در محل به دلیل حذف دو عامل اجاره مکان و صرفه جویی در مصرف آب باعث شده است تا هزینه های کمتری نسبت به کارواش های سنتی داشته باشند. بنابرین با توجه به دریافت خدمات به صورت تخصصی و سفارش درب منزل ، محیط کار یا محل انتخابی شما قیمت ها هیچ تفاوتی نخواهد داشت و شما پول بیشتری را هزینه نخواهید کرد. برای کسب اطلاع از قیمت کارواش در محل با ما تماس بگیرید.

 

کارواش در محل

 

 

تجیهزات کامل شستشوی اتومبیل در  کارواش در محل :

تمامی تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات از جمله پولیش ، بخارشویی ، واکس بدنه ، توشویی ، روشویی و موتور شویی با دستگاه ها ی مخصوص مربوطه و مواد شوینده مخصوص و با کیفیت انجام خواهد شد. این تجهیزات کامل و مدرن به صورت سیار توسط نیروی کارواش در محل کلینز به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

 

 

 5 ترفند طلایی برای شستشوی حرفه ای اتومبیل شما:

 

1.شیشه جلوی ماشین را با نوشابه بشورید

 

برای خلاص شدن از شر دوده، خاک روی شیشه و مهم تر از آن چربی های روی شیشه که بر اثر آلودگی هوا بوجود آمده اند، کافیست از نوشابه استفاده کنید. مراحل کار به این صورت است که کمی نوشابه روی شیشه بریزید( البته حوله ای روی کاپوت ماشین بگذارید تا نوشابه با رنگ ماشین شما تماس نداشته باشد). نوشابه تمام چربی ها و کثیفی ها ی شیشه ماشین شما را به راحتی از بین خواهد برد. پس از استفاده از نوشابه تمام سطح شیشه را تمیز کنید.

 

2.شستشو را از  لاستیک ماشین شروع کنید

 

همانطور که می دانید چرخ و لاستیک ماشین در نتیجه تماس با جاده، کثیف ترین قسمت خودرو شماست. اگر شما شستن و تمیز کردن آن را برای مرحله آخر و پس از شستشوی تمامی قسمت های ماشین نگه دارید، متاسفانه آلودگی، کثیفی، غبار و حتی آشغال هایی که روی لاستیک نشسته اند، در اثر شستشو به بخش های نزدیک به لاستیک منتقل می شود و باعث دوباره کاری برای شما خواهد شد. ابتدا لاستیک و چرخ هارا بشویید، سپس دستمال خود را تعویض یا آن را به خوبی بشوئید و سایر سطوح را تمیز کنید

 

کارواش در محل

 

 

3.شستشوی ماشین زیر نور خورشید ممنوع

 

زمانی که شما زیر نور مستقیم خورشید به شستشوی ماشین مشغول می شوید، نور خورشید باعث می شود مواد شوینده شما زودتر از معمول روی بدنه خودرو خشک شود. این خشک شدن سریع تر از حد معمول، پاک کردن و صیقل دادن بدنه خودرو با دشواری بیشتری مواجه خواهید کرد.

4. هرگز مایع شوینده را مستقیم روی بدنه خودرو نریزید

 

همانطور که می دانید هر محصول شوینده ای پیش از استفاده باید کمی با آب رقیق شود. مایع شوینده مخصوص ماشین را در ظرف آبی با نسبت مناسب حل کنید وسپس با کمک دستمال میکروفایبر به خودرو را بشویید. در ضمن یادتان باشد از مایع ظرفشویی برای تمیز کردن اتومبیل استفاده نکنید زیرا مایع ظرفشویی حاوی مواد شیمیایی تهاجمی است که به بدنه خودرو شما آسیب می رساند.

 

5.استفاده از یک سطل برای شستشو ماشین ممنوع

 

سعی کنید همیشه برای شستن خودرو دو سطل داشته باشید، یکی برای خیس و کفی کردن دستمال و سطل دیگر برای شستن و تمیز شدن دستمال استفاده کنید. استفاده از دو سطل باعث می شود تا گرد و خاک و کثیفی به همراه دستمال کثیف به داخل سطل حاوی مواد شوینده وارد نشود .

 

جالب است بدانید:

 

به دلیل افزایش مشغله های کاری و زندگی و همینطور کاهش زمان روزانه افراد جامعه، درخواست برای دریافت  خدمات کارواش آنلاین یا همان کارواش در محل روز به روز در حال افزایش است. بدون شک استفاده از خدمات کارواش در محل با گذر زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد. خدمات کارواش آنلاین منجر به صرفه جویی در زمان مشتری، افزایش رضایت و افزایش کیفیت خدمات شستشوی اتومبیل در محل می شود.

 

کارواش در محل :

 

اگر شما از منتظر ماندن در صف کارواش برای دریافت خدمات شستشوی ماشین کلافه شده اید ، زمان آن رسیده است که خدمات کارواش در محل کلینز را امتحان کنید. ما به شما اطمینان می دهیم تا نیروهایی باتجربه و ماهر در امر شستشوی ماشین را در اختیار شما قرار دهیم. فاصله شما تا یک نیروی خوب و زبده برای شستن ماشین آن هم در محل زندگی شما تنها یک تماس است.

 

 

کارواش در محل

کارواش در محل کلینز

شماره تماس شبانه روزی:

 ☎ 09303365110☎

 

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش در محل کلینز سپاسگزار می شویم به  کیفیت خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

 

کارواش در محل
4.9 امتیاز از 17 رای

Comments are closed.