کارواش سیار

نیروی خدماتی منزل
نیروی خدماتی منزل
اسفند 26, 1396
مهماندار خانم
مهماندار خانم
اسفند 28, 1396

کارواش سیار

کارواش سیار

کارواش سیار

کارواش سیار

کارواش سیار کارواش سیار کارواش در محل  کارواش سیار غرب و شمال غرب تهران منطقه 2  کارواش سیار غرب تهران mobile carwash  کارواش سیار سعادت آباد  کارواش سیار شهرک غرب  کارواش سیار در محل کارواش سیار درب منزل تهران کارواش کارواش تلفنی  کارواش درب منزل تهران شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار تهران  کارواش در محل  کارواش غرب تهران  کارواش درب منزل تهران  کارواش سیار غرب و شمال غرب تهران منطقه 2  کارواش در محل  کارواش سیار شرق تهران  کارواش سیار در سعادت آباد  کارواش سیار شیراز کارواش سیار غرب تهران   شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار در محل شیراز  قیمت کارواش سیار  کارواش سیار در سعادت آباد  کارواش سیار تهران کارواش در محل کارواش خشک  شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار تهران  کارواش سیار  کارواش سیار شرق تهران  کارواش سیار غرب تهران  کارواش سیار شیراز کارواش سیار در محل  کارواش سیار شرق تهران  کارواش سیار غرب تهران  قیمت کارواش سیار  کارواش درب منزل تهران  شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار در محل کارواش در محل  کارواش سیار شیراز کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار شمال تهران کارواش سیار بدون آب کارواش سیار غرب کارواش سیار مشهد کارواش سیار غرب تهران شستشوی اتومبیل در محل  کارواش سیار اصفهان کارواش درب منزل کارواش سیار کارواش در محل تهران کارواش سیار کارواش در محل کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار در محل شیراز  کارواش در محل قیمت کارواش سیار کارواش سیار شیراز  کارواش سیار در محل شیراز کارواش سیار در محل قیمت دستگاه کارواش سیار کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار غرب تهران شستشوی اتومبیل در محل کارواش در محل کارواش اتوماتیک کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار  شستشوی اتومبیل در محل کارواش آنلاین کارواش اتومانیک دستگاه کارواش کارواش درب منزل تهران کارواش سیار تهران  کارواش سیار غرب و شمال غرب تهران منطقه 2  کارواش در محل قیمت کارواش سیار  کارواش درب منزل کارواش در محل  کارواش آنلاین در محل کارواش تلفنی کارواش سیار درب منزل تهران کارواش تلفنی شستشوی اتومبیل در محل کارواش درب منزل تهران  کارواش سیار تهران کارواش در محل کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار شیراز کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار در محل شیراز قیمت کارواش سیار کارواش سیار تهران شستشوی اتومبیل در محل کارواش درب منزل تهران قیمت کارواش سیار کارواش آنلاین در محل کارواش در محل  کارواش سیار شمال تهران کارواش سیار غرب تهران شستشوی ماشین در محل کارواش اتوماتیک کارواش سیار کارواش های تهران کارواش سیار شرق تهران کارواش سیار شیراز کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار در محل  کارواش در محل کارواش سیار در محل شیراز قیمت دستگاه کارواش کارواش در محل سیار کارواش سیار  کارواش درب منزل تهران کارواش غرب تهران کارواش سیار در محل شستشوی اتومبیل در محل کارواش خشک کارواش سیار در محل کارواش سیار بدون آب  شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار مشهد کارواش در محل کارواش سیار شرق تهران شستشوی اتومبیل در محل کارواش سیار مشهد کارواش در محل تهران شستشوی اتومبیل در محل کارواش سایر شمال تهران کارواش درب منزل تهران کارواش درب منزل منطقه 2 کارواش سیار سعادت آباد رشستشوی اتومبیل در محل  کارواش در محل کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار شمال تهران  کارواش سیار شمال غرب تهران  کارواش در محل شستشوی اتومبیل در محل

 

کارواش سیار  یا همان شستشوی اتومبیل در محل از خدمات جدید برای رفاه حال و آسایش شماست. اگر شما از خدمات کارواش سیار استفاده کنید برای همیشه با صف طولانی انتظار در  کارواش ها و منتظر ایستادن خداحافظی خواهید کرد، با استفاده از کارواش  سیار در محل فاصله شما تا ماشین تمیز و دریافت خدمات شستشوی اتومبیل تنها یک تماس است. استفاده از خدمات کارواش سیار در محل شما منجر به صرفه جویی در زمان و امکان بررسی دقیق و نظارت بر نحوه شستشوی اتومبیل را به شما خواهد داد.


همانطور که می دانید این روزها به راحتی  تمامی کارها و سفارشات خود را از طریق تلفن همراه  انجام می دهیم، پس اکنون زمان آن است که خدمات کارواش سیار در محل را نیز از طریق تلفن همراه خود سفارش دهید. کارواش سیار شرکت ما در تمامی مناطق تهران مستقر هستند. شما می توانید خدمات کارواش سیار شمال تهران ، کارواش سیار غرب تهران و کارواش سیار شرق تهران و کارواش سیار جنوب تهران را با قیمت مشخص دریافت کنید.

 

کارواش سیار

کارواش سیار کلینز
شماره تماس شبانه روزی:
☎ 09303365110☎

 5 ترفند طلایی برای شستشوی حرفه ای اتومبیل شما:

 

1.شیشه جلوی ماشین را با نوشابه بشورید

برای خلاص شدن از شر دوده، خاک روی شیشه و مهم تر از آن چربی های روی شیشه که بر اثر آلودگی هوا بوجود آمده اند، کافیست از نوشابه استفاده کنید. مراحل کار به این صورت است که کمی نوشابه روی شیشه بریزید( البته حوله ای روی کاپوت ماشین بگذارید تا نوشابه با رنگ ماشین شما تماس نداشته باشد). نوشابه تمام چربی ها و کثیفی ها ی شیشه ماشین شما را به راحتی از بین خواهد برد. پس از استفاده از نوشابه تمام سطح شیشه را تمیز کنید.

 

2.شستشو را از  لاستیک ماشین شروع کنید

همانطور که می دانید چرخ و لاستیک ماشین در نتیجه تماس با جاده، کثیف ترین قسمت خودرو شماست. اگر شما شستن و تمیز کردن آن را برای مرحله آخر و پس از شستشوی تمامی قسمت های ماشین نگه دارید، متاسفانه آلودگی، کثیفی، غبار و حتی آشغال هایی که روی لاستیک نشسته اند، در اثر شستشو به بخش های نزدیک به لاستیک منتقل می شود و باعث دوباره کاری برای شما خواهد شد. ابتدا لاستیک و چرخ هارا بشویید، سپس دستمال خود را تعویض یا آن را به خوبی بشوئید و سایر سطوح را تمیز کنید.

 

3.شستشوی ماشین زیر نور خورشید ممنوع

زمانی که شما زیر نور مستقیم خورشید به شستشوی ماشین مشغول می شوید، نور خورشید باعث می شود مواد شوینده شما زودتر از معمول روی بدنه خودرو خشک شود. این خشک شدن سریع تر از حد معمول، پاک کردن و صیقل دادن بدنه خودرو با دشواری بیشتری مواجه خواهید کرد.

 کارواش سیار
4. هرگز مایع شوینده را مستقیم روی بدنه خودرو نریزید

همانطور که می دانید هر محصول شوینده ای پیش از استفاده باید کمی با آب رقیق شود. مایع شوینده مخصوص ماشین را در ظرف آبی با نسبت مناسب حل کنید وسپس با کمک دستمال میکروفایبر به خودرو را بشویید. در ضمن یادتان باشد از مایع ظرفشویی برای تمیز کردن اتومبیل استفاده نکنید زیرا مایع ظرفشویی حاوی مواد شیمیایی تهاجمی است که به بدنه خودرو شما آسیب می رساند.

 

5.استفاده از یک سطل برای شستشو ماشین ممنوع

سعی کنید همیشه برای شستن خودرو دو سطل داشته باشید، یکی برای خیس و کفی کردن دستمال و سطل دیگر برای شستن و تمیز شدن دستمال استفاده کنید. استفاده از دو سطل باعث می شود تا گرد و خاک و کثیفی به همراه دستمال کثیف به داخل سطل حاوی مواد شوینده وارد نشود .

 

جالب است بدانید:

به دلیل افزایش مشغله های کاری و زندگی و همینطور کاهش زمان روزانه افراد جامعه، درخواست برای دریافت  خدمات کارواش آنلاین یا همان کارواش در محل روز به روز در حال افزایش است. بدون شک استفاده از خدمات کارواش سیار با گذر زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد. خدمات کارواش سیار منجر به صرفه جویی در زمان مشتری، افزایش رضایت و افزایش کیفیت خدمات شستشوی اتومبیل در محل می شود.

 

کارواش سیار :

 

اگر شما از منتظر ماندن در صف کارواش برای دریافت خدمات شستشوی ماشین کلافه شده اید ، زمان آن رسیده است که خدمات کارواش سیار کلینز را امتحان کنید. ما به شما اطمینان می دهیم تا نیروهایی باتجربه و ماهر در امر شستشوی ماشین را در اختیار شما قرار دهیم. فاصله شما تا یک نیروی خوب و زبده برای شستن ماشین آن هم در محل زندگی شما تنها یک تماس است.

 

کارواش سیار

کارواش سیار کلینز
شماره تماس شبانه روزی:
☎ 09303365110☎

 

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش سیار کلینز سپاسگزار می شویم به  کیفیت خدمات ما در همین صحفه امتیاز دهید.

     

کارواش سیار
4.8 امتیاز از 10 رای

Comments are closed.

برای تماس اینجا را لمس کنید