کارواش خشک

کارواش خشک یکی از جدیدترین انواع کارواش در عصر جدید است. کارواش خشک همان کارواش بدون آب است. شاید باورش مشکل باشد اما در کارواش خشک حتی یک قطره آب هم استفاده نمی شود. کارواش خشک به صورت کارواش سیار و کارواش در محل نیز ارائه می شود. کارواش خشک را می توانید به صورت آنلاین در سایت و یا اپلیکشن خدمت از ما سفارش دهید. جهت دریافت قیمت کارواش خشک نیز می توانید به اپلیکیشن مراجعه نموده و درخواست کارواش خشک خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست می توانید از قیمت کارواش خشک مطلع شوید. زیرا قیمت کارواش خشک به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه عوامل موثر در قیمت کارواش خشک را برایتان می گوییم. 

شستشوی ماشین بدون آب یا کارواش خشک روشی متفاوت، مقرون به صرفه و پر از مزیت برای خودرو شما و همچنین محیط زیست است. کارواش خشک علاوه بر کاهش مصرف آب و هزینه در مقایسه با شستشوی با آب مراقبت بیشتری از خودرو شما خواهد کرد. بسیاری از صاحبان خودرو نگران پوسیدگی رنگ ماشین در دراز مدت به دلیل استفاده زیاد از آب برای شستشو خودرو هستند که با استفاده از روش کارواش خشک برای همیشه با این دغدغه خداحافظی خواهند کرد.


 

قیمت کارواش خشک

قیمت کارواش خشک بسیار به صرفه تر از کارواش معمولی است زیرا شما دیگر نیازی به مصرف آب ندارید. علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب استفاده از کارواش خشک برای رنگ ماشین‌ها مفید می‌باشد و دیگر نگرانی‌های آسیب دیدگی بدنه خودرو در اثر استفاده از آب را ندارید.

 

فرق کارواش نانو با معمولی لنگ نانو خرید اسپری کارواش نانو مواد نانو کارواش چیست

 

کارواش خشک در محل

خدمت از ما توسط دستگاه کارواش خشک اتومبیل شما را در هر جایی که شما بخواهید تمیز کرده و مثل روز اول تحویلتان می‌دهد. فقط کافی است درخواست کارواش خود را در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. منتظر رسیدگی متخصصین ما باشید.


 

کارواش خشک چیست؟

یکی از مهم ترین اقدامات برای مقابله با بحران آب استفاده از سرویس کارواش خشک است. احتمالا اسم کارواش خشک را شنیده باشید و آشنایی با آن داشته باشید. کارواش خشک(کارواش بدون آب) نوعی کارواش است که با محیط زیست سازگار است و گاهی اوقات آب کم و یا اصلا به آب نیازی ندارد. کارواش خشک دارای مواد مخصوصی است. با استفاده از مواد نانو خودرو شما شستشو داده می شود.

 

کارواش خشک بادران آموزش کارواش بدون آب کارواش بدون آب ایدرا مواد نانو کارواش بدون آب

 

کارواش خشک=تمیزی بیشتر، مصرف آب کمتر

حقیقت این است که دیگر برای داشتن خودرویی تمیز نیازی به استفاده از آب فراوان وشستشوی با آب ندارید. کارواش خشک شستشوی ماشین با محلول‌های ساخته شده از فناوری نانو است که بدون آسیب زدن به رنگ خودرو و با مصرف حداقلی آب به راحتی ماشین شما تمیز و براق می‌شود. خبر خوب این است که شما می‌توانید خدمات کارواش خشک را به صورت کارواش درب منزل یا همان کارواش سیار دریافت نمایید.

استفاده از خدمات کارواش سیار درب منزل برای همیشه شما را از رفتن به کارواش و انتظار بیهوده در کارواش برای دریافت خدمات شستشوی اتومبیل بی نیاز می‌کند. بنابرین شما می‌توانید با سفارش کارواش درب منزل و شستشوی ماشین شما به روش کارواش خشک با یک تیر دونشان را بزنید و از مزیت‌های هر دو در جهت مراقبت از ماشین و صرفه جویی در زمان شما و آب استفاده کنید.


 

چرا خدمات کارواش آنلاین یا کارواش سیار رو به افزایش است؟

همانطور که می‌دانید دریافت خدمات آنلاین کارواش خشک و رضایت مردم از این خدمات روز به روز در حال افزایش است. استفاده از خدمات کارواش آنلاین نیز به دلیل راحتی دریافت شستشوی حرفه‌ای درب منزل، صرفه جویی در زمان و امکان سفارش خدمت در هر تمامی روزهای هفته و به خصوص ایام تعطیل روز به روز با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد.


 

چرا "خدمت از ما" را برای دریافت خدمات کارواش سیار انتخاب کنید؟

 • "خدمت از ما" تضمین کننده اعزام پرسنل حرفه‌ای کارواش سیار به تمامی مناطق شهر در کم ترین زمان ممکن است. به محض اینکه درخواست خود را ثبت کنید، نزدیک ترین نیروهای مجرب و حرفه ای به منزل شما اعزام خواهند شد. این مجموعه برای افزایش رضایت مشتریان و همچنین ارائه خدمات حرفه‌ای به هموطنان در زمان گزینش نیروها متخصص ترین و بهترین نیروها را انتخاب می‌کند تا از رضایت و کیفیت خدمات به مشتریان مطمئن باشد.

 

کارواش خشک چیست؟ هزینه کارواش خشک چقدر است؟

 

 • استفاده از کارواش سیار بهترین انتخاب برای افراد پر مشغله و گرفتار مانند شاغلین می‌باشد زیرا به جای اختصاص زمان برای رفتن به کارواش، ماشین آن‌ها به راحتی زمانی که در جلوی درب منزل، داخل پارکینگ یا در نزدیک محل کار پارک شده است توسط نیروی خبره و ماهر در امر شستشوی ماشین شسته می شود.
 • همچنین استفاده از این خدمات برای بانوان باعث شده است تا دیگر نگران توقف و ماندن در کارواش‌های سنتی نباشند و به راحتی تمام خدمات مورد نیاز برای شستشوی اتومبیل را درب منزل دریافت کنند.

 

وظایف پرسنل کارواش سیار "خدمت از ما"

 • پرسنل آموزش دیده ما به خوبی می‌دانند که پیش از شستشوی اتومبیل شما نوع رنگ خودرو شما را تشخیص دهند و سپس از مواد شوینده مناسب با رنگ ماشین برای شستشوی اتومبیل استفاده کنند. اسفاده از مواد شوینده مناسب یکی از مهم ترین نکاتی است که در زمان شستشوی اتومبیل باید به آن توجه شود.
 • همچنین پرسنل با تنظیم فشار آب از رنگ خودروی شما در مقابل آسیب‌های احتمالی که ممکن است بر اثر فشار زیاد آب بوجود بیایند مراقبت می‌کنند.
 • برای دستیابی به بهترین نتیجه نیروی شستشوی کارواش سیار می‌تواند از باد گرم برای خشک کردن بدنه خودرو استفاده کند. زیرا خشک شدن با باد گرم نتیجه بهتری دارد تا خشک کردن با دستمال است.

 

کارواش خشک: کارواشی که در آن آب استفاده نمی شود را کارواش خشک می گویند

 

 • انتخاب مواد شوینده در زمان تمیز کاری داخل کابین نیز بسیار مهم است بنابرین بسیار لازم است قبل از شستشو و تمیز کاری داخل کابین، نیروی شستشوی کارواش سیار جنس داشبورد خودرو شما را تشخیص دهند تا بتواند از مواد مناسب برای شستشو و واکس داشبورد استفاده کند.

 

کارواش سیار یک انتخاب جدید و راحت:

 فاصله شما تا اعزام نیروی با تجربه و کار آزموده برای شستشوی اتومبیل آن هم در محل زندگی شما تنها یک درخواست است. شما به راحتی می‌توانید به رایگان درخواست کارواش خشک را در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. سپس نزدیک ترین نیروی ماهر به آدرس شما اعزام می‌شود تا با نهایت دقت و کیفیت شستشوی اتومبیل شما انجام شود. کارواش سیار "خدمت از ما" آماده خدمات رسانی سریع و حرفه ای و با کیفیت به شماست.