قالیشویی شمال تهران را به خدمت از ما بسپار

قالیشویی شمال تهران یکی از خدمات ویژه خدمت از ما در دسته خدمات قالیشویی تهران است.قالیشویی و تمیز نگه داشتن فرش برای حفظ ظاهر زیبا خانه و همچنین سلامت ساکنین ضروری است به همین دلیل قالیشویی و انجام کارهای لازم برای تمیز نگه داشتن فرش باید به درستی و به موقع انجام شوند. قبل از درخواست خدمات قالیشویی شمال تهران و شروع شستشوی فرش بهتر است فرش را ابتدا تمیز کنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید به توضیح روش انجام قالیشویی شمال تهران می‌پردازیم.

 

تخفیف قالیشویی قالیشویی در تهرانپارس قاليشويي شربت اوغلي قيمت قالیشویی شیراز فارس قالیشویی آنلاین شیراز

 

تمیز کردن فرش قبل از قالیشویی

 • ابتدا اشیاء و وسایل کوچک و بزرگ مثل اسباب بازی‌ها، کاغذ، روزنامه و هر جسم اضافه ای که روی فرش است را بردارید تا هنگام جارو کردن فرش با جارو برقی یا جارو دستی مانع انجام کار نشوند. مراقب باشید که اجسام کوچکی مثل سکه یا تکه‌های کوچک اسباب بازی‌ها را حتماً بردارید تا اگر از جاروبرقی استفاده کردید برای آن مشکلی پیش نیاید. اگر قصد دارید پنجره‌ها و میزها را تمیز کنید قبل از قالیشویی و تمیز کردن فرش آن را انجام دهید چون بعد از تمیز کردن پنجره‌ها و میزها گرد و خاک آن‌ها روی فرش می‌نشیند.
 • برای تمیز کردن گوشه‌ها و کناره‌های قالی قبل از قالیشویی که معمولاً گرد و خاک و آشغال جذب می‌کنند بهتر است از دسته باریک جاروبرقی استفاده کنید تا خوب تمیز شوند.

بعد از انجام این کار می‌توان شستشوی فرش را شروع کرد. در این جا ما این که شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی چگونه انجام می‌شود را توضیح می‌دهیم.

 

قالیشویی تهران بزرگ قالیشویی تمام اتوماتیک در تهران

 

مرحله شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی

در کارخانه قالیشویی تنها شستشوی فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی انجام نمی‌شود بلکه شامل شستشوی گلیم‌ها، تابلو فرش‌ها، موکت‌ها و پادری‌ها نیز می‌شوند. شستشوی فرش با توجه به تراکم و جنس فرش و نحوه ساخت آن به روش‌های مختلفی انجام می‌شوند. شستشوی موکت و انواع دیگر فرش نیز با توجه به جنس و ظرافت آن‌ها از دستگاه‌های مناسب در کارخانه قالیشویی استفاده می‌شود.

 

قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم قالیشویی آنلاین

 

امروزه خشک کردن فرش بعد از شستشوی آن با نور خورشید انجام نمی‌شود. اگر چه خشک کردن فرش با استفاده از نور خورشید راحت تر و ارزان قیمت تر است و همچنین خاصیت میکروب زدایی دارد ولی نور خورشید باعث می‌شود رنگ فرش برود و زودتر کهنه شود و اگر به طور مکرر این کار انجام شود، می‌تواند باعث پوسیدگی آن شود. امروزه در کارخانه‌های قالیشویی مدرن، فرش‌ها در سایه و بدون بهره بردن از نور خورشید خشک می‌شوند تا نور خورشید به انواع فرش‌ها آسیب نزند.

 

قالیشویی تبریز قالیشویی خوب در شیراز نی نی سایت قالیشویی پاکسان استان فارس شیراز

 

بعد از شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی، خشک کردن آن با روش‌های خاصی انجام می‌شود بدین صورت که پس از انجام فرآیند قالیشویی، فرش، موکت یا انواع فرش‌ها در دستگاهی قرار می‌گیرد تا آبی که در مرحله شستشو وارد آن شده، تا حد ممکن گرفته شود. سپس فرش‌ها را به اتاقک‌هایی می‌برند که به وسیله دستگاه‌های گرمایشی باد گرم به فرش‌ها وزیده می‌شود و فرش‌ها به طور کامل و به درستی خشک می‌شوند. اگر فرش‌ها کاملاً خشک نشوند، مشکلاتی نظیر رشد قارچ و کپک یا پوسیدگی و از هم جدا شدن گره‌های فرش می‌تواند رخ دهد.

 

قالیشویی شیراز استان فارس، شیراز قیمت قالیشویی شماره تلفن اتحادیه قالیشویی شیراز

 

نحوه ثبت سفارش قالیشویی شمال تهران 

جهت ثبت سفارش قالیشویی شمال تهران درخواست قالیشویی شمال تهران خود را در سایت و یا اپلیکیشن خدمت از ما ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست قالیشویی شمال تهران سرویسکاران قالیشویی شمال تهران با توجه به درخواست شما و توضیحات شما هنگام ثبت درخواست قالیشویی شمال تهران قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال می‌کنند. شما می‌توانید به پروفایل هر یک از متخصصین مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت آن‌ها مطلع شوید. همچنین با خواندن نظرات و پیشنهادات مشتریان قبلی از میزان رضایت یا عدم رضایت آن‌ها مطلع شوید. بهترین قالیشویی شمال تهران را برای خود انتخاب نمایید.

دیگر مطالب مجله :