کارواش بلوار دریا

کارواش بلوار دریا

مراجعه به کارواش ها برای شستن خودرو، نه تنها باعث می شود که شما مدت زمان زیادی از وقت خود در ترافیک صرف نمایید تا به کارواش برسید بلکه باید در صف انتظار نیز باقی مانده تا نوبت به شستن خودروی شما برسد.با کارواش بلوار دریا از امکان کارواش سیار در محل استفاده کنید و در هرکجا که هستید فقط با ثبت سفارش های خود از خدمات کارواش سیار و کارواش نانو بخار شرکت ما استفاده نمایید .

 

چرا استفاده از کارواش های سیار روز به روز افزایش پیدا میکند

استفاده از خدمات کارواش آنلاین باعث صرفه جویی در وقت  و حذف رفت آمد به محل کارواش و راحتی استفاده و در دسترس بودن باعث رفاه مشتریان شده بنابراین مردم با مقایسه خدمات کارواش سیار با کارواش سنتی مشتری کارواش سیار را انتخاب کرده و روز به روز تعداد استفاده کنندگان از خدمات سیار بیشتر میشود .

 

 

کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار یک روش شستشوی سازگاربا محیط زیست است, صرفه جویی در آب مصرفی, حذف بو و استریل کردن بصورت همزمان وبدون استفاده ازموادشیمیایی صورت میگیرد

کارواش نانو بخار یک تکنولوژی کاملا سبز است وضدعفونی سازگار بامحیط زیست وبدون استفاده ازموادشیمیایی مضر را امکان پذیر می نماید .

بخار تمیز عالی و بهداشتی را ایجاد میکند که موجب صرفه جویی بسیار در آب مصرفی شده و بطور قابل توجهی به حفظ آب وجلوگیری از هدر رفتن آب کمک میکند .

 

مزیت شستشوی موتور ماشین با کارواش نانو بخار

شستن موتور ماشین در سلامتی موتور تاثیر گذار است و همچنین با شستن موتور ماشین به دلیل زدودن همه ی روغن ها و چربی های موتور‚ در صورتی که قسمتی ار موتور دارای نشتی روغن و سایر باشد به دلیل تمیز بودن موتور خودرو به راحتی قابل تشخیص است از آنجایی که شستن موتور توسط کارواش های معمولی در اکثر مواقع باعث اختلال در سیستم برقی خودرو می شود و ماشین روشن نمی شود استفاده از بخار بهترین انتخاب ممکن می باشد‚ با استفاده از بخارخشک و با توجه به دارا بودن حداقل رطوبت امکان اختلال در سیستم برقی خودرو به صفر درصد رسیده است. کارواش های نانو بخار کارواش بلوار دریا دارای دو نوع بخارخشک و مرطوب می باشند و امکان استفاده همزمان از هر دو آنها امکان پذیر می باشد .

 

مزیت های کارواش نانو بخار نسبت به کارواش معمولی

شستشوی پرفشار با بخار بدون آسیب رساندن به بدنه ی ماشین و اجزای پلاستیکی و فایبرگلاس

بدون نیاز به مواد شوینده و برس برای شستشوی ماشین

قابلیت پاک کنندگی بسیار بالای هر نوع لکه و چربی و روغن ماشین

مصرف آب خیلی کم و به مراتب کمتر نسبت به سایر کارواش ها

دارای خاصیت ضد باکتری و از بین برنده بوی نا مطبوع ماشین مانند بوی سیگار

شستشوی داخل خودرو بدون آسیب رسانده به اجزای داخلی

شستن موتور خودرو با بخار خشک بدون اختلال در سیستم برقی خودرو و مشکل در استارت خوردن ماشین

شستن قسمتهای مشکل داخل ماشین مانند داشبورد و جا لیوانی و قسمت های دور از دسترس

امکان ارایه خدمات در محل به مشتریان با استفاده از کارواش بلوار دریا

 

کارواش بلوار دریا

 

قیمت کارواش بلوار دریا

در مورد قیمت ارائه خدمات  کارواش های سیار یک تصور اشتباهی که وجود دارد این است که افراد فکر میکنند چون ارائه خدمات در محل انجام میگیرد باید هزینه بیشتری پرداخت کنند در صورتی که به دلیل حذف برخی از هزینه های اضافی مثل اجاره محل کارواش قیمت خدمات کارواش های سیار کاهش یافته و مناسب تر شده است

 

شعبه‌های فعال دیگر ما در نقاط مختلف تهران

کارواش  منطقه 3 ☑ کارواش سیار سعادت آباد ☑ کارواش اسفندیار☑ کارواش نانو بخار قلهک ☑ کارواش  بلوار دریا

کارواش قیطریه ☑ کارواش خیابان دولت ☑ کارواش شریعتی ☑ کارواش سیار تهران

و دیگر مناطق تهران