محلول کارواش نانو

کارواش نانو، به صرفه و با کیفیت

کارواش نانو و یا کارواش بدون آب، جدید ترین سبک شست و شوی اتومبیل است. مبحثی که در اینجا پیش می آید محلول کارواش نانو می باشد که این محلول از چه موادی تشکیل شده است و یا ساز و کار محلول کارواش نانو به چه صورت است؟ همچنین شامپو نانو کارواش یا مواد شوینده کارواش بدون دخالت دست چگونه عمل می کنند؟

بعضی از افراد احساس می کنند که محلول کارواش نانو از مواد شیمیایی مضری تشکیل شده است. جواب این افراد منفی است چرا که محلول کارواش نانو با توجه به ترکیبات استفاده شده در آن مضر نمی باشد. در ادامه به تشریح کارواش نانو ، محلول کارواش نانو ، مزایای آن و... می پردازیم.

 

مواد نانو کارواش و کاربرد نانو در کارواش چیست؟

از اصلی‌ترین تفاوت‌ کارواش نانو با کارواش‌ بخار و یا سنتی ، استفاده از محلول‌ها و مواد شوینده‌ی متفاوت است. در کارواش نانو از شوینده یا همان محلول کارواش نانو در پروسه شستشوی خودرو استفاده می‌شود. در پروسه‌ی تولید محلول کارواش نانو از علوم حوزه‌ی نانوتکنولوژی استفاده می‌شود که با بهره‌گیری از قدرت پاک‌کنندگی خودشان، بدون استفاده از آب تمام آثار آلودگی‌ را از روی بدنه‌ی خودروها از بین ببرند بدلیل همین شاخصه مهم است که به آن کارواش بدون آب نیز می گویند.

 

اصلی ترین ویژگی های محلول کارواش نانو :

  • ویسکوزیته
  • pH پایین‌
  • واکس بدنه‌ی خودرو (از بین برنده خط و خش)
  • خاصیت هیدروفوبیکی (آبگریز بودن)

ویسکوزیته در محلول کارواش نانو :

محلول کارواش نانو دارای ویسکوزیته بالایی است. ویسکوزیته یا همان گران‌روی نشان‌دهنده‌ی غلظت یک محلول است و هر چه این شاخصه بیشتر باشد، محلول غلیظ‌تر خواهد بود. و همین امر سبب شده که با استفاده از چند قطره از محلول کارواش نانو بتوان بخش قابل توجهی از بدنه‌ی خودرو را تمیز کرد.

 

محلول کارواش نانو و PH پایین آن:

محلول کارواش نانو در مقایسه با شوینده‌هایی که در کارواش‌های معمولی استفاده می‌شود، pH پایین‌تری دارد. به صورت کلی مواد شوینده‌ی خودروها دارای خاصیت قلیایی هستند؛ این امر به دلیل آسیب نرسیدن به بدنه خودرو در نظر گرفته شده است. عدد pH شوینده‌های معمولی بین ۹٫۵ تا ۱۰٫۵ است؛ اما این موضوع در محلول کارواش نانو متفاوت است و عدد pH آنها بین ۸ تا ۸٫۵ تنظیم شده است.

تولیدکنندگان مواد شوینده‌ی نانو با افزایش تراکم ذرات سازنده‌ی این محلول‌ها، خطر ایجاد رنگ‌پریدگی و ماتی را در رنگ اتومبیل‌ها از بین برده‌اند؛ از همین رو محلول کارواش نانو ضمن اینکه قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد، شوینده‌ی ایمن‌تری برای رنگ بدنه‌ی خودروها به حساب می‌آید.

 

محلول کارواش نانو و خاصیت از بین برندگی خط و خش:

یکی از موادی که در ساخت محلول کارواش نانو استفاده می‌شود، واکس بدنه‌ی خودرو است؛ از همین رو بسیاری از محلول‌های نانوی استفاده شده در پروسه‌ی شستشوی خودرو، قابلیت از بین بردن خط و خش‌های سطحی دارند؛ از همین رو قادر هستند فرورفتگی‌های کوچک به وجود آمده روی رنگ بدنه‌ی خودروها را پر کنند. همچنین پیشنهاد می‌شود در پروسه‌ی دیتیلینگ(Detailing) یا خشگیری بدنه‌ی خودروها از دستگاه بافر یا همان دستگاه پولیش استفاده شود.

 

محل کارواش نانو

 

هیدرو فیوبیک، خاصیت آب گریزی محلول کارواش نانو

محلول کارواش نانو از خاصیت هیدروفوبیکی (Hydrophobic) یا آب گریز بودن بهره‌مند می باشد. این خاصیت در محلول کارواش نانو مایعات روی رنگ بدنه جمع نشوند و مدت زمان زیادی اتومبیل شما تمیز بماند. آب‌گریز بودن محلول‌های نانو باعث می‌شوند قطرات آب یا دیگر مایعات به فرم کروی تغییر شکل دهند و از روی بدنه خودرو به سمت پایین بلغزند. از مهمترین خاصیت های محلول کارواش نانو این است که این محلول باعث می‌شود عناصری مثل آب باران یا نوشیدنی‌های رنگی روی بدنه‌ی خودرو شما لکه ایجاد نکنند.

 

مزایای کارواش نانو :

جهت پی بردن به مزایای کارواش نانو به موارد زیر توجه کنید تا از اهمیت بالای آن مطلع شوید:

  • صرفه‌جویی در مصرف آب: به کمک کارواش نانو دیگر نیازی به مصرف آب ندارید و تنها بخش‌هایی که گل‌آلود و خیلی کثیف هستند را باید با آب تمیز کنید.
  • صرفه‌جویی در انرژی: استفاده از کارواش نانو به هیچ دستگاه و مولد خاصی نیاز ندارد؛ در نتیجه انرژی خاصی طی این فرایند مصرف نمی‌شود. تنها کافی است اسپری نانو و دستمال مناسب(مایکروفایبر) را تهیه کنید.
  • عدم تولید فاضلاب: هیچ‌گونه فاضلابی تولید نمی‌شود و خیال‌تان از بابت آلودگی آب‌های زیرزمینی و تولید فاضلاب بیهوده راحت خواهد بود.
  • اجرا در محل دلخواه: این نوع از کارواش در هر مکانی که شما بخواهید، قابل اجرا است. یعنی در منزل، محل کار یا حتی در زمان رفتن به مهمانی هم می‌توانید کارواش سیار درخواست کنید و بدون حضور در محل از این نعمت بزرگ بهره‌مند شوید.

 

رفع معایب کارواش نانو با خدمت از ما :

بحث و اختلاف نظر هایی راجع به معایب کارواش نانو وجود دارد. گروهی معتقدند که استفاده از کارواش نانو یا کارواش بدون آب وقت گیر است و عده ای هم نظر به قیمت نانو کارواش دارند.

خدمت از ما با احترام به نظرات افراد با بکارگیری نیروهای باسابقه و آموزش دیده و متخصص به سریع ترین و با کیفیت ترین شکل ممکن زمان انجام کارواش نانو را به حداقل رسانده و همچنین با در نظر گرفتن رضایت مشتری و اهمیت آن برای شرکت با مناسب ترین قیمت تصمیم به ارائه کارواش نانو به همشهریان گرامی نموده است. قیمت های مارا مقایسه کنید.

 

محلول کارواش نانو باید توسط متخصص استفاده شود!

مواد نانو نباید بیش از ۲۰ دقیقه روی بدنه‌ی خودرو شما باقی بمانند؛ با این وجود باید در استفاده از آنها دقت بسیاری کرد. همچنین بهتر است در زمان استفاده از این مواد شوینده، از دستکش و عینک محافظ استفاده کنید و از هرگونه تماس محلول کارواش نانو با پوست و چشم‌ها خودداری کنید.

از همین رو همیشه پیشنهاد شده که پروسه‌ی انجام کارواش نانو را به متخصصان این حوزه بسپارید. خدمت از ما با بکارگیری نیروهای آموزش دیده و متخصص در این امر کلیه امور مربوط به کارواش نانو را در محل مورد نظر شما با بهترین کیفیت و قیمت ارائه میدهد.


مواد سازنده محلول‌های نانو به گونه ای است که می‌تواند باعث ایجاد سوزش، خارش و التهاب روی پوست شما شود.

استفاده از دستکش و ماسک هنگام انجام نانو کارواش ضروری است


 

محلول کارواش نانو ، اسپری نانو کارواش و براق کننده

اسپری نانو کارواش و براق کننده راهي سريع و ساده براي شستن و واكس زدن خودرو بدون استفاده از آب است. فرمول بسيار جالب این محصول یک روان‌سازي عالي را ايجاد مي‌‌كند تا گرد و خاك و چرك را در خود حل نمايد و بدين ترتیب شما را قادر سازد تا به يك پرداختِ عاري از خش و كاملاً تميز دست پيدا كنيد.

 

محلول کارواش نانو ، شامپو نانو کارواش و پودر نانو

شامپو نانو کارواش و پودر نانو قابلیت شستشو انواع اتومبیل بدون دخالت دست را دارد این محلول از دو جزء مایع شامپو جهت تمیزی و براقیت و پودر نانو جهت از بین بردن لکه های چربی و آلودگی عمقی تشکیل شده است.

اسستفاده از این محلول با نسبت 2 کیلو پودر + یک کیلو مایع شامپو بهمراه 100 لیتر آب، کف بسیار پایدار و قوی جهت لکه بری بدون نیاز به دخالت دست فراهم می کند و کل هزینه شستشو برای هر خودرو را حدود 5000 ریال ایجاد می کند.