ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

به دنبال پرستار کودک در منزل هستید؟

شرکت خدمات پرستاری هستید

ارائه خدمات پرستاری در منزل و اعزام پرستار کودک در منزل  هم اکنون به تمامی مناطق تهران و شیراز

پرستار کودک در منزل کلینز

و به زودی در کرج ، مشهد و اصفهان و…

✅ شما با خواندن این مقاله از تمامی اطلاعات لازم برای انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل مطلع خواهید شد.⬇⬇⬇

مزیت مطالعه : آگاهی کامل از نحوه محاسبه قیمت ، نحوه انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل و

پاسخ به سوال های زیر :

 

1. استخدام پرستار کودک در منزل مناسب انتخاب کدام خانواده است؟

 

2. اهمیت انتخاب پرستار کودک در منزل بر تربیت و تاثیر آن بر شخصیت کودک شما

 

3. ملاک های انتخاب بهترین پرستار کودک در منزل چیست؟

 

4. نحوه محاسبه قیمت و تعرفه پرستار کودک در منزل 

 

5.نکاتی که در روز مصاحبه با پرستار کودک در منزل توسط والدین توجه شود

 

6.مراحل ساده و آسان و تضمین شده استخدام پرستار کودک در منزل کلینز و…

همانطور که می دانید بسیاری از خانواده ها و زوج های شاغل ترجیح می دهند به جای فرستادن فرزندشان به مهدکودک، یک پرستار کودک در منزل با تجربه، تمیز، دلسوز و مهربان مراقبت و نگهداری کودک در منزل آن ها را برعهده بگیرد. حضور یک پرستار کودک قابل اطمینان در منزل نگرانی از بابت مراقبت و نگهداری از کودک در منزل را کاهش خواهد داد.

 

چرا انتخاب پرستار کودک در منزل بسیار مهم است؟

بدون شک پرستار کودک انتخابی شما تاثیر مهمی بر شخصیت و رفتار کودک شما خواهد گذاشت. طبیعتا شما به عنوان والدین دوست دارید بهترین پرستار کودک را در میان پرستاران برای فرزند دلبند خود انتخاب کنید. اکنون این سوال مهم بوجود می آید که ملاک های یک پرستار کودک در منزل شایسته برای انتخاب چیست؟

 

پرستار کودک در منزل


در هنگام انتخاب پرستار کودک در منزل به چه نکات مهمی باید دقت شود:

 

شخصیت و رفتار پرستار کودک در منزل شما چگونه است؟

☑ مهم ترین ویژگی یک پرستار کودک این است که عاشق کودکان باشد. لازم است پرستار کودک فردی مهربان، با حوصله، شوخ طبع ، صبور و خوش اخلاق باشد. پرستار کودکی که از وقت گذارانی با کودکان لذت می برد، اغلب بسیار بهتر از دیگران کودکان را درک می کند و به نیازهای عاطفی و جسمانی کودک توجه می کند.

 

☑ پرستار کودک باید شخصی قابل اعتماد، دلسوز، باتجربه و تضمین شده باشد تا شما با خیال راحت فرزند خود را با او در منزل تنها بگذارید. تجربه چندین ساله شرکت خدمات پرستاری ما نشان داده است، پرستار کودکی که متاهل و مادر است می تواند بسیار قابل اعتمادتر و بهتر از پرستاران دیگر در مراقبت از کودک شما عمل کند.


 

پرستار کودک در منزل تهران

 

آیا مهارت پرستار کودک در منزل شما مناسب با سن کودک شماست؟

☑ سن و نیازهای کودک یکی از ملاک های شما در زمان انتخاب پرستار کودک در منزل باید باشد. همانطور که می دانید در سنین پایین کودک یا نوزاد شما به مراقبت مخصوص در همان سنین نیازدارد. پس مناسب ترین پرستار کودک در این مرحله پرستاری است که با مهارت های نگهداری از نوزاد و کودکان کم سن و سال آشنا باشد و در این زمینه تجربه کافی داشته باشد. اصولا پرستارانی که خودشان مادر هستند تجربه نگهداری کودک در سنین پایین را دارند و برای نگهداری از کودک در منزل گزینه مناسب تری می باشند.

 

چرا باید مهارت های پرستار کودک شما متناسب با سن کودک شما باید باشد؟

☑ هرچقدر سن کودک شما بیشتر شود، اهمیت خصوصیات رفتاری و قابلیت های آموزشی پرستار کودک شما نیز باید افزایش یابد. طبیعتا با افزایش سن کوکان نیاز به پرستار کودکی که به خوبی بتواند کودک شما را سرگرم و همچنین با مفاهیم صحیح تربیتی آشنا کند بیش از پیش ضرورت پیدا خواهد کرد. داشتن تحصیلات مرتبط، تجربه در کارهای آموزشی و از همه مهم تر توانایی پرستار برای بازی کردن با کودک شما بسیار مهم می باشد.


 

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

 

 ویژگی های دیگر برای انتخاب یک پرستار کودک در منزل :

 • وقت شناسی :  پرستار کودک شما باید بداند اگر دیرتر از زمان مقرر به منزل شما بیاید، بدون شک باعث دیر رسیدن شما به محل کار خواهد شد. بنابرین وقت شناسی و اهمیت به حضور در زمان مقرر برای پرستار کودک در منزل بسیار مهم است.

 

 • نظم و انضباط : پرستار کودک شما باید بداند چه نوع اقدام و رفتاری را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد. البته شما باید از قبل پرستار کودک را با اخلاقیات و واکنش های کودک خود آشنا کنید و انتظارات و نکات تربیتی مدنظر خود را به او اطلاع دهید تا در صورت دیدن آن رفتار در کودک شما مطابق با دستورات و انتظارات شما رفتار کند.

 

 • تفریح و سرگرمی : پرستار کودک باید بتواند شرایط و موقعیت های سرگرم کننده برای کودک شما فراهم کند. تحقیقات نشان داده است که هر چقدر کودکان زمان بیشتری را به بازی و سرگرمی بپردازند در بزرگسالی شادتر و خلاق تر خواهند بود.

 

 • اطلاعات کامل و به روز: پرستار کودک شما باید اطلاعات و مطالعاتی در زمینه تربیت کودک، روانشناسی کودک ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد. عادت های غذایی، ویژگی های رفتاری، حساسیت های غذایی و مواردی از این دست را به پرستار کودک خود به صورت کامل و شفاف اعلام کنید.

 

پرستار کودک در منزل


هزینه پرستار کودک یا قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

ابتدا باید بدانید که تمام خدمات پرستاری در منزل مانند پرستار کودک ، پرستار سالمند در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی ، مراقبت از بیمار خاص یا مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و… تعرفه و قیمت تمام این خدمات توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین و مشخص شده است و تمامی مراکز خدمات پرستاری ملزم به دریافت وجه قانونی می باشند.

✅ اما چند نکته بر روی تعرفه پرستار کودک در منزل می تواند تاثیر گذار باشد :

 • میزان ساعات کاری پرستار کودک در منزل شما

 

 • تعداد کودکانی که تحت مراقبت پرستار کودک هستند.

 

 • انجام کارهایی به غیر از پرستاری از کودک مانند نظافت یا پخت و پز می تواند نرخ و هزینه پرستار کودک را افزایش دهد.

 

حقوق پرستار بچه


نکاتی که در روز مصاحبه پرستار کودک در منزل باید توجه شود:

زمانی که شما از طریق شرکت خدمات پرستاری یا آشنایان با پرستار کودک آشنا شدید، توصیه می شود قبل از استخدام پرستار و سپردن کودک، حتما با او مصاحبه و حداقل یک هفته به صورت آزمایشی رفتار پرستار کودک در منزل را بررسی کنید. بسیار مهم است که شما در روز مصاحبه انتظارات و وظایف پرستار کودک را به صورت کاملا واضح و مشخص بیان کنید. به طور مثال شما می توانید به پرستار کودک اعلام کنید که دقیقا چه غذاهایی را برای کودک شما در منزل آماده کند یا اگر کودک شما رفتار خاصی را از خود نشان داد پرستار کودک موظف است چه واکنشی از خود نشان دهد.

 

هر چه قدر این توافقات و انتظارات بین شما و پرستار کودک واضح تر باشد امکان بروز مشکلات در آینده کمتر خواهد شد. صحبت های اولیه شما احتمال نارضایتی بین شما و پرستار کودک را کاهش داده و باعث می شود که احتمال اینکه پرستار کار خود را ترک کند نیز کاهش یابد.

دو نکته بسیار مهم :

 • همانطور که می دانید اخراج یا ترک کار پرستار کودک می تواند بر احساسات و رفتار کودک شما اثرات منفی بگذارد. بنابرین در زمان انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل حتما نهایت دقت خود را انجام دهید.

 

 • پیشنهاد می کنیم که مادر در مورد محل قرار گرفتن تلفن های تماس ضروری، داروهای کودک، دفترچه بیمه و… پرستار کودک را مطلع کند تا در شرایط اضطراری پرستار کودک اقدامات لازم را سریعا انجام دهد.

موسسه خدمات پرستاری کلینز


مراحل استخدام پرستار کودک در منزل کلینز :

شرکت خدمات پرستاری در منزل کلینز با استفاده از تجربه چندین ساله خود در امور خدمات پرستاری می تواند ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری در منزل از جمله اعزام و استخدام پرستار کودک در منزل برای شما باشد شما می توانید :

 

.همین الان با ما کارشناس های ما تماس بگیرید ( پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل )

☑. صحبت با کارشناس و مطرح کردن نیاز و ملاک های شما برای استتخدام پرستار کودک در منزل

☑. کارشناسان کلینز متناسب با سلایق و انتظارات شما ، پرستار کودک مد نظر شما را اعزام خواهند کرد.

 

✅✅✅ لطفا توجه کنید تا زمانی که شما از پرستار کودک اعزام شده کاملا راضی نباشید طرح اعزام پرستارهای کودک به منزل شما تا زمان انتخاب و کسب رضایت شما بدون پرداخت هیچ گونه مبلغی و کاملا رایگان خدمت شما دوست عزیز ارائه خواهد شد.

 

شما می توانید برای دریافت خدمات حرفه ای پرستار کودک در منزل شیراز همین الان با ما تماس بگیرید تا از تمامی خدمات پرستاری در منزل کلینز شیراز بهره مند شوید.


 

شرکت خدمات پرستاری کلینز

چگونه به پرستار کودک در منزل اعتماد کنیم؟

شاید برای شما به عنوان والدین این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم به یک فرد غریبه اعتماد کنیم و کودکمان را با او در منزل تنها بگذاریم؟

مهم ترین توصیه ما به شما این است که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید. شرکت خدمات پرستاری ما با توجه به تجربه چندین ساله در ارائه خدمات پرستاری در منزل، در زمان گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می کند. بررسی سوابق گذشته پرستار، میزان رضایت کارفرمایان قبلی، اخلاق و رفتار پرستار کودک و همچنین میزان تحصیلات پرستار کودک تماما توسط شرکت خدمات پرستاری ما انجام خواهد شد.

ما در تلاش هستیم  تا قابل اعتمادترین و کارآزموده ترین پرستاران را برای ارائه خدمات پرستاری به خانواده ها معرفی کنیم. کودکان ما آینده و سرنوشت جامعه و کشور را تعیین خواهند کرد. حفظ سلامت روحی، جسمی و عاطفی کودکان جامعه وظیفه و مسئولیت همگانیست. بنابرین با توجه به اهمیت این موضوع در تلاش هستیم تا وظیفه خود را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم.

 


نکته ای دیگر درباره پرستار کودک در منزل :

 در نهایت آخرین توصیه ما به شما این است که شماره تماسی از نزدیکان پرستار کودک داشته باشید تا در زمان ضروری بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. البته تمامی شرکت های خدمات پرستاری موظف به داشتن اطلاعات این چنینی از پرستار کودک نیز هستند. همچنین به یاد داشته باشید زمانی که پرستارکودک در خانه شماست، احتیاط کنید و وسایلی که ارزش مادی دارند و همین طور پول و جواهرات را در خانه و در معرض دید قرار ندهید تا احتمال بروز خطای پرستار کودک به حداقل برسد.

 

هماهنگی رفتار شما و پرستار کودک در منزل بسیار مهم است

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار بگیرد هماهنگی و همسویی رفتار والدین و پرستارکودک است. پرستار کودک پس از والدین موثرترین شخص در شکل گیری شخصیت و خلق و خوی کودک شماست. اگر قرار است کودک شما چندین ساعت در روز را نزد پرستار کودک باشد، لازم است بین رفتار پدر و مادر و پرستار کودک همسویی و هماهنگی از قبل تعیین شده ای وجود داشته باشد. برای مثال اگر در خانه شما قانونی وجود دارد که کودک نباید قبل از غذا شیرینی بخورد، توصیه می شود که پرستار کودک را هم در جریان این موضوع قرار دهید و در مورد نحوه تشویق یا تنبیه کودک  او را مطلع کنید.

 

پرستار کودک در منزل

مدت زمان لازم برای آشنایی کودک و پرستار کودک

نکته بسیار مهمی که شما به عنوان والدین باید به آن توجه کنید این است که بعد از توافقات اولیه بین شما و پرستار، کودک و پرستار  کودک را به صورت ناگهانی با یکدیگر تنها نگذارید شما باید ابتدا فرصتی برای آشنایی هردوی آنها با یکدیگر ایجاد کنید. بهتر است این فرآیند از چند روز قبل شروع شود و با حضور مادر باشد. برای مثال در روز های اولیه آشنایی مادر در خانه حضور داشته باشد و پرستار و کودک برای مدت کوتاهی در اتاق تنها بمانند تا کودک به تدریج به حضور پرستار کودک در منزل عادت کند و بتواند به پرستار اطمینان کند.

نکته ای که شما به عنوان مادر باید توجه کنید :

درست است که پرستار به مراقبت و نگهداری از کودک شما می پردازد و به نوعی مادر دوم کودک محسوب خواهد شد اما به هر حال نمی تواند جای مادر را بگیرد. بهتر است وقتی مادر از سرکار به خانه برمی گردد برای بودن در کنار فرزندش و محبت به او زمان کافی  اختصاص دهد.

 


چگونه کیفیت عملکرد پرستار کودک در منزل ارزیابی کنید؟

 • یکی از مهم ترین ملاک های ارزیابی عملکرد پرستار کودک در منزل این است که با گذشت زمان زیاد از آشنایی پرستار و کودک ، کودک شما هنوز با دیدن پرستار مضطرب و نگران شود. احساس نزدیکی و آرامش کودک نسبت به پرستار شاخصی برای ارزیابی و موفقیت رفتار پرستار کودک در منزل است.

 

 • پرستار کودک باید در هر لحظه مراقب کودک باشد و او را کاملا زیر نظر بگیرد در غیر این صورت ممکن است در هنگام بازی یا استفاده از وسایل خانه کودک دچار جراحت یا آسیب شود. بنابرین ملاک دیگر ارزیابی عملکرد پرستار کودک در منزل شما توجه و پیگیری شرایط کودک توسط پرستار کودک در منزل می باشد.

 

 •  همچنین اگر کودک اغلب ژولیده و کثیف به نظر می رسد. و یا  اینکه همیشه گرسنه و خسته است به احتمال زیاد پرستار کودک شما قادر به برطرف کردن نیازهای اساسی کودک شما نیست.

    Baby nurse at home

استخدام پرستار کودک در منزل

 

دستمزد یک پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

☑ حقوق پرستار کودک در منزل متناسب با شرایط کار می تواند تغییر کند، البته برای تمامی این شرایط و ویژگی ها مبلغ معینی از قبل مشخص شده است. نرخ یک پرستار کودک به مکانی که زندگی می کنید، مسئولیت و وظیفه ای که پرستار در قبال فرزند شما دارد، تعداد فرزندانی که پرستار کودک از آن ها مراقبت می‌کند و تجربه خود پرستار کودک بستگی دارد.

 

☑ ساعات کاری، وظایف( بسیاری از خانواده ها علاوه بر پرستاری کودک انجام امور منزل را نیز به پرستار می سپارند )،  معیارهایی که برای انتخاب پرستار کودک خود دارید همگی باعث می شود که دستمزد پرستار کودک متغیر و متفاوت باشد. با این حال تمامی این موارد نرخ و قیمت مشخصی دارند و شما متناسب با خدمات پرستاری که دریافت می کنید هزینه آن را خواهید پرداخت.

 

☑ نکته بسیار مهمی که باید دقت شود این است که کودکانی که به بیماری های خاص مانند تالاسمی، اوتیسم ، بیش فعالی، هپاتیت یا هرگونه بیماری که نیاز به توجه و رفتار متفاوت تری با آن ها دارد، باید توسط پرستاری با تجربه و متخصص در این زمینه ها نگه داری شوند.

خدمات پرستاری در منزل کلینز :

اگر شما به :

پرستار کودک در منزل

پرستار سالمند در منزل

خدمات پرستاری شبانه روزی

پرستار بیمار در منزل

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

و هرگونه خدمات دیگر پرستاری در منزل نیاز دارید، کافیست همین الان با شماره ☎09303365110☎  تماس بگیرید. شرکت خدماتی پرستاری ما با تجربه چندین ساله در امور خدمات پرستاری، نظافت منزل و پذیرایی آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

home care cleanz.ir

اعزام پرستار کودک در منزل با ضمانت شرکت خدمات پرستاری 

 شماره تماس همه روزه : 

☎ 09303365110☎

 • سپاسگزار می شویم پس از استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل  به خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.
پرستار کودک در منزل
4.9 امتیاز از 9 رای

Comments are closed.

error: