ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 09303365110

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

به دنبال پرستار کودک در منزل هستید؟

ارائه تمامی خدمات پرستار کودک در منزل تهران،شیراز

 ☎ 09303365110 


ارائه خدمات حرفه ای پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل کلینز

 

همانطور که می دانید بسیاری از خانواده ها و زوج های شاغل ترجیح می دهند به جای فرستادن فرزندشان به مهدکودک، یک پرستار کودک در منزل که با تجربه، تمیز، دلسوز و مهربان باشد، مراقبت و نگهداری کودک در منزل آن ها را برعهده بگیرد. حضور یک پرستار کودک قابل اطمینان در منزل نگرانی از بابت نگهداری و پرستاری از کودک در منزل را کاهش خواهد داد.


 

مزیت مطالعه : آگاهی کامل از نحوه انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل و پاسخ به موارد زیر:

 

✅ ملاک های انتخاب بهترین پرستار کودک در منزل چیست؟

✅ ویژگی های لازم برای انتخاب پرستار کودک در منزل

✅ نحوه محاسبه قیمت پرستار کودک در منزل 

✅ نکاتی که در روز مصاحبه با پرستار کودک در منزل توسط والدین توجه شود

✅ چندین نکته مهم درباره انتخاب پرستار کودک در منزل


 

چرا انتخاب پرستار کودک در منزل بسیار مهم است؟

بدون شک پرستار کودک انتخابی شما تاثیر مهمی بر شخصیت و رفتار کودک شما خواهد گذاشت. طبیعتا شما به عنوان والدین دوست دارید بهترین پرستار کودک در منزل را در میان پرستاران برای فرزند دلبند خود انتخاب کنید. اکنون این سوال مهم بوجود می آید که ملاک های یک پرستار کودک در منزل شایسته برای انتخاب چیست؟

 

پرستار کودک در منزل


 

در هنگام انتخاب پرستار کودک در منزل به چه نکات مهمی باید دقت شود؟

 

1.شخصیت و رفتار پرستار کودک در منزل شما چگونه است؟

☑ مهم ترین ویژگی یک پرستار کودک در منزل این است که عاشق کودکان باشد. لازم است پرستار کودک فردی مهربان، با حوصله، شوخ طبع ، صبور ، خوش اخلاق و دلسوز باشد. پرستار کودکی که از وقت گذارانی با کودکان لذت می برد، اغلب بسیار بهتر از دیگران کودکان را درک می کند و به نیازهای عاطفی و جسمانی کودک توجه می کند و ساعت ها می تواند در کنار فرزند شما باشد.

 

☑ پرستار کودک در منزل باید شخصی قابل اعتماد، دلسوز، باتجربه و تضمین شده باشد تا شما با خیال راحت فرزند خود را با او در منزل تنها بگذارید. تجربه چندین ساله شرکت خدمات پرستاری ما نشان داده است، پرستار کودکی که متاهل و مادر است می تواند بسیار قابل اعتمادتر و بهتر از پرستاران دیگر در مراقبت از کودک شما عمل کند زیرا تجربه ی مراقبت از کودک را دارد و با زیر و بم این کار کاملا آشناست.


2.آیا مهارت پرستار کودک در منزل شما مناسب با سن کودک شماست؟

☑ سن و نیازهای کودک یکی از ملاک های شما در زمان انتخاب پرستار کودک در منزل باید باشد. همانطور که می دانید در سنین پایین کودک یا نوزاد شما به مراقبت مخصوص در همان سن نیاز دارد. پس مناسب ترین پرستار کودک در این مرحله پرستاری است که با مهارت های نگهداری از نوزاد و کودکان کم سن و سال آشنا باشد و در این زمینه تجربه کافی داشته باشد. اصولا پرستارانی که خودشان مادر هستند تجربه نگهداری کودک در سنین پایین را دارند و برای نگهداری از کودک در منزل گزینه مناسب تری می باشند.


3.چرا باید مهارت های پرستار کودک شما متناسب با سن کودک شما باید باشد؟

☑ هرچقدر سن کودک شما بیشتر شود، اهمیت خصوصیات رفتاری و قابلیت های آموزشی پرستار کودک در منزل نیز باید افزایش یابد. طبیعتا با افزایش سن کوکان نیاز به پرستار کودکی که به خوبی بتواند کودک شما را سرگرم و همچنین با مفاهیم صحیح تربیتی آشنا کند بیش از پیش ضرورت پیدا خواهد کرد. داشتن تحصیلات مرتبط، تجربه در کارهای آموزشی و از همه مهم تر توانایی پرستار برای بازی کردن با کودک شما بسیار مهم می باشد.پرستار کودک در منزل

 

چگونه می توانید از خدمات پرستار کودک در منزل استفاده کنید؟

شما می توانید برای ثبت سفارش خود از روش های زیر استفاده کنید:

روش اول: تماس تلفنی و توضیح خدمات مورد نیاز (پاسخگویی همه روزه حتی روزهای تعطیل )
روش دوم: پر کردن فرم اینترنتی رایگان و ثبت درخواست (همکاران ما پس از دریافت فرم درخواست با شما تماس خواهند گرفت)
روش سوم: راحت ترین راه ثبت سفارش استفاده از اپلیکیشن است. شما می توانید به راحتی با نصب اپلیکیشن نظافت منزل در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را ثبت کنید.

اپلیکیشن “خدمت از ما” به روز ترین راه برای دریافت تمامی خدمات آنلاین منزل

 

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 


 

 ویژگی های دیگر برای انتخاب یک پرستار کودک در منزل :

  • وقت شناسی : پرستار کودک شما باید بداند اگر دیرتر از زمان مقرر به منزل شما بیاید، بدون شک باعث دیر رسیدن شما به محل کار خواهد شد. بنابرین وقت شناسی و اهمیت به حضور در زمان مقرر برای پرستار کودک در منزل بسیار مهم است.

 

  • نظم و انضباط : پرستار کودک شما باید بداند چه نوع اقدام و رفتاری را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد. البته شما باید از قبل پرستار کودک را با اخلاقیات و واکنش های کودک خود آشنا کنید و انتظارات و نکات تربیتی مدنظر خود را به او اطلاع دهید تا در صورت دیدن آن رفتار در کودک شما مطابق با دستورات و انتظارات شما رفتار کند.


 

  • تفریح و سرگرمی : پرستار کودک باید بتواند شرایط و موقعیت های سرگرم کننده برای کودک شما فراهم کند. تحقیقات نشان داده است که هر چقدر کودکان زمان بیشتری را به بازی و سرگرمی بپردازند در بزرگسالی شادتر و خلاق تر خواهند بود.


 

  • اطلاعات کامل و به روز : پرستار کودک شما باید اطلاعات و مطالعاتی در زمینه تربیت کودک، روانشناسی کودک ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد. عادت های غذایی، ویژگی های رفتاری، حساسیت های غذایی و مواردی از این دست را به پرستار کودک خود به صورت کامل و شفاف اعلام کنید.

 

زندگی شخصی پرستار : هنگام استخدام پرستار کودک در منزل لازم است شما درباره ی پرستار تحقیقاتی را انجام دهید.شما می خواهید یک نفر را برای مراقبت از فرزندتان به منزلتان بیاورید و به او اطمینان کنید پس لازم است از پرستار کودک در منزل اطمینان یابید.پرستاری که از خانواده ای سالم و درست باشد بسیار مورد اعتمادتر است.


 لازم است بدانید اگر پرستار کودک در منزل را از یک شرکت معتبر و مورد اطمینان گرفته باشید آنها از قبل این تحقیقات را انجام داده اند و دیگر جای نگرانی از این بابت نیست.

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

پرستار کودک در منزل

 

حقوق پرستار بچه یا قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

ابتدا باید بدانید که تمام خدمات پرستاری در منزل مانند پرستار کودک ، پرستار سالمند در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی ، مراقبت از بیمار خاص یا مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و… تعرفه و قیمت تمام این خدمات توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین و مشخص شده است و تمامی مراکز خدمات پرستاری ملزم به دریافت وجه قانونی و استاندارد می باشند.

 اما چند نکته بر روی تعرفه پرستار کودک در منزل می تواند تاثیر گذار باشد :

✅ میزان ساعات کاری پرستار کودک در منزل شما

 

✅ تعداد کودکانی که تحت مراقبت پرستار کودک هستند.

 

✅ انجام کارهایی به غیر از پرستاری از کودک مانند نظافت یا پخت و پز می تواند نرخ و هزینه پرستار کودک را افزایش دهد.


برای اطلاع دقیق از قیمت پرستار کودک در منزل با ما تماس بگیرید.


همین حالا کد تخفیف رایگان پرستار کودک در منزل را دریافت کنید:


خدمات پرستاری در منزل کلینز :

☑ پرستار بچه در منزل غرب تهران

☑ خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

☑ پرستار کودک در منزل

☑ پرستار سالمند در منزل

☑ خدمات پرستاری شبانه روزی

☑ پرستار بیمار در منزل

☑ تزریقات در منزل شیرازدر روز مصاحبه با پرستار کودک در منزل به چه نکاتی باید توجه کنید؟

زمانی که شما از طریق شرکت خدمات پرستاری و موسسه پرستاری یا آشنایان با پرستار کودک آشنا شدید، توصیه می شود قبل از استخدام پرستار و سپردن کودک، حتما با او مصاحبه و حداقل یک هفته به صورت آزمایشی رفتار پرستار کودک در منزل را بررسی کنید. بسیار مهم است که شما در روز مصاحبه انتظارات و وظایف پرستار کودک را به صورت کاملا واضح و مشخص بیان کنید. به طور مثال شما می توانید به پرستار کودک اعلام کنید که دقیقا چه غذاهایی را برای کودک شما در منزل آماده کند یا اگر کودک شما رفتار خاصی را از خود نشان داد پرستار کودک موظف است چه واکنشی از خود نشان دهد.

 

هر چه قدر این توافقات و انتظارات بین شما و پرستار کودک واضح تر باشد امکان بروز مشکلات در آینده کمتر خواهد شد. صحبت های اولیه شما احتمال نارضایتی بین شما و پرستار کودک را کاهش داده و باعث می شود که احتمال اینکه پرستار کودک در منزل کار خود را ترک کند نیز کاهش یابد.

پرستار کودک در منزل

دو نکته بسیار مهم :

✅ همانطور که می دانید اخراج یا ترک کار پرستار کودک می تواند بر احساسات و رفتار کودک شما اثرات منفی بگذارد. بنابرین در زمان انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل حتما نهایت دقت خود را انجام دهید و اطمینان یابید که پرستار فردی متعهد و مسئولیت پذیر است.

 

✅ پیشنهاد می کنیم که مادر در مورد محل قرار گرفتن تلفن های تماس ضروری، داروهای کودک، دفترچه بیمه و… پرستار کودک را مطلع کند تا در شرایط اضطراری پرستار کودک اقدامات لازم را سریعا انجام دهد.

 


شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

برای اطلاع از دیگر نکات لازم درباره پرستار کودک در منزل ما را همراهی کنید

⬇⬇⬇

چگونه به پرستار کودک در منزل اعتماد کنیم؟

شاید برای شما به عنوان والدین این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم به یک فرد غریبه اعتماد کنیم و کودکمان را با او در منزل تنها بگذاریم؟

مهم ترین توصیه ما به شما این است که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید. شرکت خدمات پرستاری ما با توجه به تجربه چندین ساله در ارائه خدمات پرستاری در منزل، در زمان گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می کند. بررسی سوابق گذشته پرستار، میزان رضایت کارفرمایان قبلی، اخلاق و رفتار پرستار کودک و همچنین میزان تحصیلات پرستار کودک تماما توسط شرکت خدمات پرستاری ما انجام خواهد شد.

ما در تلاش هستیم تا قابل اعتمادترین و کارآزموده ترین پرستاران را برای ارائه خدمات پرستاری به خانواده ها معرفی کنیم. کودکان ما آینده و سرنوشت جامعه و کشور را تعیین خواهند کرد. حفظ سلامت روحی، جسمی و عاطفی کودکان جامعه وظیفه و مسئولیت همگانیست. بنابرین با توجه به اهمیت این موضوع در تلاش هستیم تا وظیفه خود را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم.

⬇⬇⬇


مدت زمان لازم برای آشنایی کودک و پرستار کودک چقدر است؟

نکته بسیار مهمی که شما به عنوان والدین باید به آن توجه کنید این است که بعد از توافقات اولیه بین شما و پرستار، کودک و پرستار  کودک را به صورت ناگهانی با یکدیگر تنها نگذارید شما باید ابتدا فرصتی برای آشنایی هردوی آنها با یکدیگر ایجاد کنید. بهتر است این فرآیند از چند روز قبل شروع شود و با حضور مادر باشد. برای مثال در روز های اولیه آشنایی مادر در خانه حضور داشته باشد و پرستار و کودک برای مدت کوتاهی در اتاق تنها بمانند تا کودک به تدریج به حضور پرستار کودک در منزل عادت کند و بتواند به پرستار اطمینان کند.

پرستار کودک در منزل

⬇⬇⬇

نکته ای که شما به عنوان مادر باید توجه کنید :

درست است که پرستار به مراقبت و نگهداری از کودک شما می پردازد و به نوعی مادر دوم کودک محسوب خواهد شد اما به هر حال نمی تواند جای مادر را بگیرد. بهتر است وقتی مادر از سرکار به خانه برمی گردد برای بودن در کنار فرزندش و محبت به او زمان کافی  اختصاص دهد.

⬇⬇⬇

☑ نکته بسیار مهمی که باید دقت شود این است که کودکانی که به بیماری های خاص مانند تالاسمی، اوتیسم ، بیش فعالی، هپاتیت یا هرگونه بیماری که نیاز به توجه و رفتار متفاوت تری با آن ها دارد، باید توسط پرستاری با تجربه و متخصص در این زمینه ها نگه داری شوند.

 

home care cleanz.ir

سپاسگزار می شویم پس از استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل  به خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

پرستار کودک در منزل
4.9 امتیاز از 9 رای

Comments are closed.

error: