ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک

به دنبال پرستار کودک در منزل هستید؟

شرکت خدمات پرستاری هستید

ارائه خدمات پرستاری در منزل و پرستار کودک در منزل هم اکنون به تمامی مناطق تهران و شیراز

پرستار کودک کلینز

و به زودی در کرج ، مشهد و اصفهان و…

✅ شما با خواندن این مقاله از تمامی اطلاعات لازم برای انتخاب و استخدام پرستار کودک  مطلع خواهید شد.⬇⬇⬇ 

مزیت مطالعه مقاله پرستار کودک کلینز :

☑ آگاهی کامل از نحوه محاسبه هزینه پرستار کودک ، نحوه انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل و

پاسخ به سوال های زیر :

1. خدمات پرستاری در منزل و استخدام پرستار کودک مناسب کدام خانواده است؟

 

2. چرا ما به عنوان یک شرکت خدمات پرستاری تاکید بسیاری بر انتخاب پرستار کودک مناسب داریم؟

 

3.شخصیت و رفتار پرستار کودک شما باید چگونه باشد؟

 

4.ویژگی های یک پرستار کودک شایسته

 

5.اهمیت نحوه ارتباط و چگونگی رفتار شما با پرستار کودک

 

6.دستمزد ساعتی پرستار کودک ، تعرفه پرستار کودک در منزل یا حقوق پرستار بچه

نحوه استخدام پرستار کودک و… به راحتی آشنا و مطلع خواهید شد.

 

☑ در جستجوی بهترین پرستار کودک 

 

✅ اگر به دنبال بهترین پرستار کودک برای کودک یا نوزادتان هستید باید در زمان انتخاب و استخدام پرستار کودک در منزل علاوه بر استفاده از تجربه و خدمات مشاوره شرکت خدمات پرستاری در منزل به عنوان والدین نیز به چندین نکته بسیار مهم که در این مقاله کاملا به آن ها پرداخته می شود دقت ویژه ای داشته باشید.

✳ شاید مدت زمانی که شما برای خواند این مقاله اختصاص می دهید بیش از 10 دقیقه نشود اما به طور قطع پس از مطالعه شما می توانید در هر زمان بهترین پرستار کودک در منزل برای نگهداری از کودک  مناسب را شناسایی کنید.

 

پرستار کودک


☑ استخدام پرستار کودک مناسب کدام خانواده است؟

 استخدام پرستار کودک مناسب خانواده هایی می باشد که مادران شاغل یا پر مشغله ای دارند. در واقع انتخاب نگهدار کودک در منزل در مقایسه با فرستادن کودک به مهد کودک می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد زیرا باعث :

 

✅ کاهش هزینه های شما برای مراقبت و نگهداری از کودک خواهد شد

شاید تا به حال متوجه این نکته نشده باشید که استخدام پرستار کودک در مقایسه با ثبت نام در مهد کودک از لحاظ هزینه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. این روزها هزینه مهد کودک ها بسیار زیاد شده است و یادتان باشد شما علاوه بر هزینه مهد کودک باید هزینه سرویس رفت و برگشت کودک را نیز به هزینه های خود اضافه کنید.

 

بنابرین شما با پرداخت ثابت ماهیانه تعرفه پرستاری کودک در منزل به راحتی و با کمترین هزینه می توانید از مراقبت و نگهداری یک پرستار کودک مهربان و دلسوز با تجربه در منزل خودتان و در محیط آشنای  کودک استفاده کنید.

 

چرا باید در انتخاب پرستار کودک در منزل دقت کنیم؟

بنابرین همانطور که می دانید بدون شک پرستار کودک علاوه بر شما، تاثیر غیر قابل انکاری بر شخصیت و رفتار کودک شما در آینده خواهد داشت. طبیعتا شما به عنوان والدین از اهمیت انتخاب پرستار کودک خود آگاه هستید. اما مهم ترین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که یک پرستار کودک خوب دقیقا چه ویژگی های باید داشته باشد تا بهترین گزینه شما برای نگهداری کودک در منزل باشد.

 

استخدام پرستار کودک در شیراز

 

 شخصیت و رفتار  پرستار کودک شما:

☑ 1. پرستار کودک لازم است فردی صبور، مهربان، با حوصله، شوخ طبع و خوش اخلاق باشد. هر کسی می داند که لازمه شغل پرستاری کودک این است که پرستار باید عاشق کودکان باشد و از مراقبت و پرستاری و گذراندن زمان با کودکان لذت ببرد.

 

☑ 2.پرستار کودکی که بچه ها را دوست دارد اغلب بهتر از دیگران کودکان را درک می کند و از نیازهای عاطفی و جسمی آن ها باخبر است. پرستار کودک باید شخصی قابل اعتماد و مطمئن باشد تا شما با خیال راحت کودک خود را با او در منزل تنها بگذارید.

 

☑ 3. پرستار کودکی که متاهل و مادر است می تواند بسیار قابل اعتمادتر و بهتر از دیگران در مراقبت از کودک شما عمل کند.

 

☑ ☑  دقت کنید کودکانی که به بیماری های خاص مانند تالاسمی، اوتیسم، بیش فعالی، هپاتیت یا هرگونه بیماری که نیاز به توجه و رفتار متفاوت تری با آن ها دارد، باید توسط پرستاری با تجربه و متخصص در این زمینه ها نگه داری شوند.

 

 

هزینه پرستار کودک

مطمئنم که تاکید می کنید که ویژگی های دیگری نیز برای انتخاب یک پرستار کودک شایسته مهم است از جمله :

 

  • وقت شناسی :  پرستار کودک شما باید بداند اگر دیرتر از زمان مقرر به منزل شما بیاید،بدون شک باعث دیر رسیدن شما به محل کار خواهد شد.

 

  • نظم و انضباط : پرستار کودک شما باید بداند چه نوع اقدام و رفتاری را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد.شما باید از قبل پرستار کودک را با اخلاقیات و  واکنش های کودک خود آشنا کنید و انتظارات و نکات تربیتی مدنظر خود را به او اطلاع دهید تا در صورت دیدن آن رفتار در کودک شما مطابق با دستورات و انتظارات شما رفتار کند.

 

  • تفریح و سرگرمی : پرستار کودک باید بتواند شرایط و  موقعیت های سرگرم کننده برای کودک شما فراهم کند.

 

  • اطلاعات کامل و به روز: پرستار شما باید اطلاعات و مطالعاتی در زمینه تربیت کودک ، روانشناسی ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد.

 

پرستار کودک در تهران

 

اهمیت ارتباط والدین با پرستار کودک 

شاید شما تصور کنید که فقط ارتباط پرستار کودک و کودک شما مهم است در حالی که ارتباط والدین با پرستار کودک بسیار بر کیفیت و رفتار پرستار نسبت به کودک شما تاثیرگزار است. اگر رفتار شما به عنوان والدین با پرستار کودک مانند یک کارگر یا فردی با رتبه پایین تر اجتماعی نسبت به شما باشد می تواند متعاقبا اثرات منفی روی تربیت کودک شما بگذارد.

بدون شک اگر رفتار شما با پرستار کودک متناسب با جایگاه وی باشد و سعی کنید با او خوش برخورد و همدل باشید قطعا این نوع رفتار باعث می شود پرستار کودک رفتار بهتری نسبت به کودک شما داشته باشد.

 

نکته مهم دیگری که باید درباره پرستار کودک بدانید:

والدین عزیز باید توجه کنند که سپردن وظایف متعدد از جمله آشپزی و نظافت منزل به پرستار کودک کار اشتباهی است. وظایف متعدد باعث می شود که پرستار کودک زمان مناسب و کافی برای تربیت و مراقبت از کودک شما را نداشته باشد .

 

پرستار کودک

 

اقدامات ضرروری و اطلاعاتی که پرستار کودک شما حتما باید بداند :

  • از همان ابتدای شروع کار پرستار کودکتان، تمام انتظاراتی که از او را دارید مشخص کنید.

 

  • شما از همان ابتدا باید فهرستی از اطلاعات و شماره تلفن های ضروری را در اختیار پرستار کودک خود قرار دهید تا در صورت لزوم با شما تماس بگیرد.

 

  • اگر کودک شما به خوراکی خاصی حساسیت دارد یا بیماری مزمنی دارد حتما پرستار کودک را مطلع کنید و اقدامات لازم برای مواجه شدن با شرایط خاص را برای او توضیح دهید. به طور مثال اگر فرزند شما بیماری خاصی دارد جای دارو، زمان مصرف دارو ، مقداری که باید از هر دارو داده شود را به طور کامل برای پرستار کودک توضیح دهید. در صورت امکان می توانید خودتان نحوه دادن دارو را به او نشان دهید و از او بخواهید حتما یادداشت کند که هر بار، در چه زمانی، از چه دارویی، به چه مقداری به کودک شما داده است.

 

  • بسیار مهم است که قوانین منزل و انتظاراتی که شما از پرستار کودک خود دارید را به صورت کامل  به پرستار کودک توضیح دهید تا در همان ابتدای شروع به کار با شرایط و وظایف و انتظارات شما کاملا آشنا باشد. با این کار از مشکلات احتمالی در آینده بین شما و پرستار کودک جلوگیری خواهید کرد.

 

 

استخدام پرستار کودک در منزل کرج

 

چگونه به پرستار کودک اعتماد کنیم؟

شاید برای شما به عنوان والدین این سوال پیش بیاید که چگونه می توانیم به یک فرد غریبه اعتماد کنیم و کودک را کنار او  در منزل تنها بگذاریم؟ اولین توصیه این است که از سابقه و پیشینه پرستار کودک اطلاعات کاملی را بدست آورید. شرکت خدمات پرستاری ما با توجه به درک اهمیت موضوع در هنگام گزینش پرستاران به شدت سختگیرانه عمل می کند تا قابل اعتمادترین افراد را برای ارائه خدمات پرستاری به افراد معرفی کنیم.توصیه شرکت خدمات پرستاری کلینز به شما :

✅ ما در تمام مراحل گزینش و استخدام پرستار کودک به شدت سختگیرانه عمل خواهیم کرد تا مطمئن باشیم بهترین نیروی پرستاری در منزل از لحاظ امانت داری مادی و معنوی را به متقاضیان خدمات پرستاری از جمله پرستار کودک را معرفی کینم اما شما نیز به یاد داشته باشید زمانی که پرستار کودک در خانه شماست وسایلی که ارزش مادی دارند و همین طور پول و جواهرات را در خانه قرار ندهید تا احتمال بروز خطای پرستار بچه به حداقل برسد.

 

پرستار کودک کلینز

 

دستمزد یک پرستار کودک یا تعرفه پرستار کودک در منزل چقدر است ؟

✅ حقوق پرستار کودک شما نرخ کاملا مشخصی دارد که قیمت پرستار کودک در منزل سال 97 توسط شورای بیمه خدمات درمانی مشخص شده است و هیچ موسسه خدمات پرستاری حق دریافت مبلغ اضافه تر را نخواهد داشت.

 

البته قیمت یا هزینه پرستار کودک تحت تاثیر این عوامل ممکن است افزایش یابد :

 

1.میزان ساعات کاری پرستار کودک ( نرخ پرستار کودک در شب بیشتر از روز می باشد )

 

2. تعداد فرزندانی که پرستار کودک از ان ها مراقبت خواهد کرد

 

3.داشتن وظایف دیگر مانند نظافت یا پخت و پز و…

 

 4. همچنین معیارهایی که برای انتخاب پرستار کودک خود دارید همگی باعث می شود که دستمزد پرستار کودک متغیر و متفاوت باشد.

 

با این حال تمامی این موارد نرخ و قیمت مشخصی دارند و شما هزینه پرستار کودک را متناسب با خدمات پرستاری که دریافت می کنید پرداخت خواهید کرد. جهت اطلاع از نرخ پرستار کودک و تعرفه  پرستاری در منزل و استخدام پرستار کودک ، شما می توانید همین الان با ما تماس بگیرید.

 

پرستار کودک

   babysitters


خدمات پرستاری شبانه روزی کلینز :

 

اگر شما به خدمات پرستاری در منزل  همچون پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل و… نیاز دارید می توانید با شماره تماس 09303365110 تماس بگیرید. شرکت خدمات پرستاری در منزل کلینز با تجربه چندین ساله در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشد شما نیز می توانید با استفاده از خدمات ما تعهد، پایبندی و سرعت در ارائه خدمات و تضمین خدمات را تجربه کنید.

 

خدمات پرستاری در منزل کلینز را به دیگران معرفی کنید

شرکت خدمات پرستاری در منزل کلینز با سابقه چندین ساله در حوزه آفلاین خدمات پرستاری این بار خدمات پرستاری در منزل را به صورت اینترنتی و آنلاین ارائه می دهد خدمات پرستاری ما شامل :

 

☑ اعزام پرستار کودک در منزل 

 

☑ پرستار سالمند در منزل 

 

☑ خدمات پرستار بیمار در منزل

 

☑ خدمات پرستاری شبانه روزی 

 

☑ مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

 

☑ مراقبت از انواع بیماران خاص و معلولین در منزل و…

 

✅ ✅ هم اکنون در تمامی مناطق تهران و شیراز 

و به زودی در کرج ، اصفهان و مشهد و …

خدمات پرستار کودک کلینز

با ما تماس بگیرید تا بهترین پرستار کودک را برای شما اعزام کنیم.

 شماره تماس همه روزه :

☎ 09303365110☎

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات پرستار کودک سپاسگزار می شویم به خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

پرستار کودک
4.9 امتیاز از 28 رای

Comments are closed.

error: