ارائه خدمات کارواش سیار در تهران و شیراز

کارواش کارواش اتوماتیک کارواش آنلاین کارواش سیار کارواش آنلاین کارواش نانو کارواش آنلاین کارواش های تهران
45-3

کارواش آنلاین

این روزها با ماشینی شدن زندگی همه ی ما تمایل داریم که با استفاده از تلفن همراه یا دیگر ابزارهای هوشمند دیگر به وسیله ی اتصال به اینترنت به خدمات دسترسی پیدا کنیم. اینگونه در وقت خود صرفه جویی میکنیم. کارواش آنلاین تامین کننده ی این نیاز ماست. یکی از خدمات ارائه شده درشرکت خدماتی نظافتی ما کارواش آنلاین می باشد ، به صورت آنلاین خدمات کارواش را انتخاب کنید و از کارواش آنلاین در هرکجا که هستید استفاده کنید.

45

کارواش نانو بخار

این روزها کارواش نانو بخار به تازگی روانه بازار شده و درحال جایگزین شدن با سیستم سنتی است. در کارواش بخار دیگر نیازی به مواد شوینده نیست همچنین مصرف آب نسبت به روش سنتی بسیار کاهش یافته و با استفاده از فشار بخار شستشو انجام می شود. کارواش نانو بخار نوعی کارواش بدون آب است. کارواش سیار در محل ، شستشوی ماشین شما را در محل زندگی شما یا محل کار شما در مدت زمان کوتاه از طریق کارواش بدون آب انجام می دهد. به محیط زیست احترام بگذاریم و به بحران آب اهمیت بدهیم.

45-2

کارواش درب منزل شما

در هر زمان که شما بخواهید و در هر مکان که شما بخواهید ، فقط و فقط با یک تماس می توانید از خدمات کارواش سیار ما بهره مند شوید. شرکت خدماتی ما آماده خدمت رسانی در زمینه کارواش ، کارواش آنلاین و کارواش سیار می باشد.

خدمات کارواش را به صورت حرفه ای از ما بخواهید

کارواش عمل شستشوی ماشین را با آب فشار بالا انجام می دهد ، به همین علت در زمان خیلی کم انجام می گیرد و در مصرف آب به میزان قابل توجهی صرفه جویی می شود. همه ی ما از رانندگی لذت بالایی می بریم مخصوصا زمانی که سوار ماشینی شویم که به کارواش رفته باشد و از تمیزی برق بزند. خیلی ها ماشین خود را در خانه می شویند اما هزینه کم و صرفه جویی در زمان و راحتی استفاده از کارواش اتوماتیک باعث افزایش طرفداران کارواش شده است. کارواش اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود و مصرف آن نسبت به روش های دیگر بالاست. هزینه راه اندازی کارواش اتوماتیک بالاست و افراد کمتری توانایی راه اندازی آن را دارند.

سیستم کارواش سلف سرویس:

در این نوع سیستم کارواش یک اسپری آب با فشار بالا و یک برس که به پمپ مرکزی متصل است برای مالیدن کف وجود دارد. این سیستم سکه ای است و در یک زمان مقرر جریان آب قطع می شود ، در صورتی که نیاز به مقدار آب بیشتر داشته باشید باید سکه ای دیگر بیندازید. شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده خدمات کارواش می باشد.

سیستم کارواش رولورور بیرونی:

این سیستم شستشو اتوماتیک است و شما ماشین خود را به داخل منطقه شستشو می رانید ، هنگامی که خودروی شما در مکان صحیح قرار گرفت یک سنسور به شما هشدار توقف می دهد. در این هنگام تجهیزات شستشو از طریق یک ریل روی ماشین شما حرکت می کنند و کارهای مختلفی از جمله کشیدن صابون و آبکشی را انجام می دهند. این نوع کارواش با افزایش محبوبیت روبه رو شده و اکثرا در پمپ بنزین ها کاربرد دارد.


سیستم کارواش فروشگاه جزئیات:

در این سیستم شستشو یا به صورت دستی انجام می شود یا به صورت اتوماتیک ، سپس توسط یک کارگر خشک و پولیش می شود. در این روش خراش ها و لکه های کوچک پاک می شود. کفپوش ها و صندلی ها بخارشو می شود. در این سیستم خدمات متنوع دیگری هم ارائه می شود.

سیستم کارواش فقط بیرونی:

در این سیستم شما خودرویتان را وارد یک محوطه ی تونل مانند می کنید ، تایر جلو ( سمت راننده ) روی نقاله قرار می گیرد و در این هنگام ماشین در حالت خلاص قرار دارد. با حرکت کردن تسمه نقاله ماشین حرکت می کند و در برابر انواع مختلفی از وسایل شستشو قرار می گیرد که هرکدام کار خود را نجام می دهد.

شرکت ما

شرکت خدماتی نظافتی منزل ما آماده ارائه خدمات کارواش ، کارواش آنلاین و کارواش سیار در هر نقطه که شما بخواهید می باشد.

ما بهترین کیفیت خدمات را در زمینه کارواش آنلاین به شما ارائه می دهیم. کارواش اتومبیل خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. کیلینز ارائه دهنده خدمات کارواش ..

در ارائه خدمات کارواش اینگونه ایم:

حضور به موقع در محل زندگی شما بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب صرفه جویی در مصرف زمان به دلیل عدم توقف در کارواش صرفه جویی در مصرف آب ( بدون استفاده از آب ) استفاده از محافظ رنگ ماشین در برابر نور خورشید و انواع آلودگی ها جلوگیری از آلودگی محیط زیست انجام عملیات شستشو در کوتاهترین زمان و عدم کثیف شدن محیط پیرامون استفاده از مواد شوینده قوی و پاک کننده مخصوص شیشه ها نظافت کامل بدنه بیرونی و درونی خودرو و وسایل جانبی

 این روزها به دلیل ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت تمایل داریم که از طریق تلفن همراه ، اینترنت و ... خدمات را دریافت کنیم. به همین منظور  شرکت خدماتی نظافتی ما خدمات کارواش آنلاین را برای برطرف کردن این نیاز به شما ارائه می دهد. شما می توانید خدمات کارواش آنلاین را در هر نقطه که اتومبیل شما قرار دارد از ما بخواهید. نیروهای خدماتی ما آماده خدمت رسانی به شما در زمینه کارواش آنلاین می باشند. فقط و فقط با یک تماس و تعین کردن محل استقرارتان از خدمات کارواش آنلاین ما بهره مند شوید. ما نیروهای حرفه ای را همراه با باکیفیت ترین مواد شوینده برای شما ارسال می کنیم.

پس در صورت نیاز به کارواش آنلاین با ما تماس بگیرید.

09303365110

کارواش آنلاین

 این روزها به دلیل مشغله زیاد و کمبود وقت نیاز به کارواش سیار در محل احساس می شود که در مدت زمان کوتاه کارواش اتومبیل را بر عهده گیرد و در مدت زمان معینی آنرا تحویل دهد. شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده کارواش سیار در محل همراه با نیروهای جوان ، متعهد ، کارآزموده و قابل اطمینان می باشد که کارواش اتومبیل شما در مدت زمان بسیار کوتاه با بالاترین کیفیت شستشو به شما تحویل می دهد . فقط و فقط با یک تماس در محلی که شما تعیین می کنید آماده ارائه خدمات کارواش هستیم.

 

پس در صورت نیاز به کارواش سیار در محل با ما تماس بگیرید.

09303365110

کارواش سیار در محل

کارواش آنلاین کارواش تلفنی
4.9 امتیاز از 12 رای

کلینز سامانه درخواست آنلاین کارواش 

شما با استفاده از خدمات کارواش سیار ما از :

✅ بهترین نیروها و تیم کارواش گزینش شده

✅ شفافیت قیمت قبل از کار

✅ پشتیبانی 

را دریافت خواهید کرد. 

بدون شک با یک بار استفاده از خدمات کارواش تلفنی و کارواش سیار ما مشتری دائم ما خواهید شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن