قالیشویی

قالیشویی قالیشویی قالی شویی غرب تهران قالیشویی قالی شویی گل ابریشم قالیشویی قالیشویی تورنتو قالیشویی قالیشویی مشهد قالیشویی قالیشویی شرق تهران قالیشویی قالیشویی نوین قالیشویی قالیشویی بانو قالیشویی قالیشویی پونک قالیشویی قالیشویی کارگر تبریز قالیشویی قالیشویی تهران قالیشویی قیمت قالیشویی قالیشویی اتحادیه قالیشویی قالیشویی قیمت دستگاه قالیشویی قالیشویی دستگاه قالیشویی قالیشویی شستشوی فرش قالیشویی شستشوی مبل قالیشویی شستن فرش قالیشویی دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک قالیشویی فرش شویی قالیشویی قالیشویی خوب قالیشویی لوازم قالیشویی قالیشویی شستن فرش در منزل قالیشویی قالیشویی سعادت آباد قالیشویی دستگاه شستشوی فرش خانگی قالیشویی نرخ قالیشویی قالیشویی شستن فرش دستگاه قالیشویی دستگاه فرش شویی قالیشویی دستگاه قالیشویی اتوماتیک قالیشویی قالیشویی سعادت آباد قالیشویی شستشوی فرش در منزل با دستگاه قالیشویی دستگاه قالیشویی قالیشویی شستشوی فرش دستباف قالیشویی بهترین مواد شوینده برای فرش قالیشویی قالیشویی جنت آباد قالیشویی شستشوی فرش ماشینی قالیشویی دستگاه شستشوی فرش قالیشویی کارخانه قالیشویی قالیشویی سایت قالیشویی قالیشویی قالیشویی آنلاین قالیشویی قالیشویی خوب در تهران

carpet

قالیشویی آنلاین

این روزها به دلیل تغیر سبک زندگی و ماشینی شدن آن همه ی ما تمایل داریم از طریق تلفن همراه و یا اتصال به اینترنت از خدمات بهره مند شویم. به همین منظور شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده ی قالیشویی آنلاین می باشد. به همین منظور شامل مراحلی همچون دریافت رایگان ، حمل و نقل به قالیشویی ، انجام کلیه مراحل جهت پاک سازی و تحویل به موقع به مشتری می باشد. از خدمات قالیشویی آنلاین ما بهره مند شوید.

icon

هزینه ی قالیشویی آنلاین

هزینه ی شستشو در قالیشویی آنلاین برحسب مترمربع سنجیده می شود که اتحادیه قالیشویان قیمت رسمی و مصوبی را به قالیشویان اعلام می کند و همه موظف به اجرای آن می باشند اما زمانی که فرش شما تابلو فرش و یا فرش نفیس باشد ، فرش شما احتیاج به خدمات بیشتری دارد ، در این صورت هزینه ی پرداختی به توافق طرفین بستگی داد. برای دریافت خدمات حرفه ای ما فقط یک تماس کافی است.

mexican-pattern

شستشوی فرش دستباف

در هر زمان که شما بخواهید و در هر مکان که شما بخواهید ، ما آماده خدمت رسانی در زمینه ی شستشوی فرش دستباف به شما هستیم. با ظرافت و دقت تمام همراه با مکانیزه ترین دستگاه های روز دنیا در زمینه شستشوی فرش دستباف با شماایم.

خدمات قالیشویی را به صورت حرفه ای از ما بخواهید.

فرش یکی از وسایل موجود در خانه هر ایرانی می باشد که در معرض بیشترین آلودگی ها قرار دارند. رفت و آمدها ، نشست و برخواست ها و.... باعث کثیف شدن آن می شود. اگر در منزل خود از فرش رنگ روشن استفاده می کنید کثیفی آن زودتر نمایان می شود. در گذشته  نزدیک قالیشویی و شستن فرش توسط اعضای خانواده انجام می شد ، اما امروزه به دلیل آپارتمانی شدن سبک زندگی دیگر مکان مناسبی برای شستن فرش ها فراهم نیست. از آنجایی که بسیاری از میکروب ها و آلودگی ها در میان پرزهای فرش مکان مناسبی برای رشد دارند ، بهتراست هر چندماه یکبار فرش ها به قالیشویی سپرده شوند.

قالیشویی در خانه:

گاهی برای شستشوی فرش در صورت داشتن مکان مناسب می توان در خانه اقدام کرد. قالی را ابتدا خیس کرده سپس با مواد شوینده مخصوص و فرچه مخصوص شستشوی فرش می توان آن را شست. سپس مرحله ی آبکشی فرا می رسد که باید با دقت هرچه تمام تر آنرا انجام داد تا هم مواد شوینده و هم آلودگی ها به صورت کامل از فرش جدا شوند. اما این روزها به دلیل بحران کمبود آب و همچنین محدود بودن فضا بهتراست فرش های خود را به یک قالیشویی معتبر بسپاریم.

قالیشویی در کارخانه:

شستن قالی در کارخانه به روش های خاص خود انجام می شود. اینکه با چه دستگاهی قالی ها شسته شود نحوه ی آن متفاوت است. اما ابتدا قالی پهن می شود ، سپس با دستگاه مخصوص یا بعضا از طریق نیروی انسانی فرش شسته می شود. برای خشک کردن آن از دستگاهی به نام سانترفیوژ استفاده می شود. پس از همه ی مراحل جلوی آفتاب پهن می شود تا به صورت کامل خشک شود. سپس لوله شده به مشتری تحویل داده می شود. اگر به دنبال قالیشویی مطمئن هستید با ما تماس بگیرید.

 

بهتراست بدانیم  که:

برای از بین بردن لکه ی خون و تخم مرغ از مخلوط نمک ، صابون و سرکه سفید استفاده کنید. برای از بین بردن اثر آبمیوه ، شیر ، قهوه و چای میتوان از آب گرم همراه با صابون یا شامپو فرش استفاده کرد. استفاده از مخلوط سرکه و نمک از بین برنده لکه فرش است ، باید این دو ماده را به صورت خمیری در آورید و روی لکه مورد نظر قرار دهید و اجازه دهید جذب شود. سپس با دستمال مرطوب روی آن بکشید تا پاک شود. پراکسید هیدروژن تمیز کنندگی فوق العاده ای برای پاک کردن لکه خون و پروتئین دارد. فراموش نکنید که لکه اگر بیشتر از یکی دو روز روی فرش بماند ثابت می شود ، پس توصیه می شود هرچه زودتر آن را تمیز کنید. برای از بین بردن لکه ی ادویه جات از روی فرش می توانید از مخلوط آب و آبلیمو استفاده کنید و سپس با دستمال خشک روی آن محل بگشید.

قالشویی ایده آل چه ویژگی دارد؟

فرش های خود را به قالیشویی بدهید که دارای مجوز و در ارائه ی خدمات به مشتری منصف و صادق باشد. بهتراست قالیشویی مورد نظر از دستگاه های روز دنیا برای برای شستشوی فرش ها استفاده کند. قالیشویی که امانت دار خوبی باشد و فرش ها را در زمان مقرر تحویل دهد. بهتر است قالیشویی در دسترس باشد. شرکت خدماتی نظافتی ما با به روز ترین دستگاه های روز دنیا آماده ارائه خدمات در زمینه قالیشویی می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید.

در ارائه خدمات قالیشویی اینگونه ایم:

حضور به موقع در محل زندگی شما بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب. شرکت خدماتی نظافتی ما با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا و نیروهای کارآزموده و حرفه ای در زمینه قالیشویی بهترین و هوشمند ترین خدمات را به شما ارائه می دهند. شستشوی انواع فرش ابریشمی ، فرش های ماشینی و دستباف از تخصص ماست.

شستشوی آنلاین شامل شستشوی فرش ماشینی و دستباف می شود. شستشوی فرش ماشینی بستگی به تراکم و شانه های فرش می باشد. شستشوی فرش دستباف نیاز به دقت و ظرافت بیشتری دارد. از آنجایی که فرش ماشینی تراکم شانه ی بالاتری دارد نازکتر است بنابراین باید با دقت بیشتری انجام شود که موجب پارگی و آسیب رسیدن به فرش نشود. برای شستشوی فرش دستباف باید از مواد شوینده ی خاص استفاده شود که باعث از بین رفتن بافت فرش و همچنین پخش شدن رنگ فرش نشود. فرش دستبافت خود را به یک قالیشویی تخصصی بسپارید.

پس در صورت نیاز به شستشوی آنلاین فرش با ما تماس بگیرید.

09303365110

قالیشویی

قالیشویی
4.8 امتیاز از 29 رای

کــــلیــــنز پاکیزگی را به شما هدیه می دهد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن