ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

تماس با ما 09303365110

کارواش در محل

✔️ نیروهای مطمئن و آموزش دیده با قیمت شفاف

   09303365110  Telephone Receiver on Microsoft Windows 10 October 2018 Update


کارواش کلینز


کارواش در محل یا شستشوی اتومبیل در محل خدمتی جدید و پر مزیت است که به دلیل افزایش رفاه، سرعت و راحتی مشتریان کارواش روز به روز مقبولیت و محبوبیت بیشتری را در میان مشتریان سابق و جدید کارواش کلینز بدست آورده است.


دلیل محبوبیت روز افزون کارواش در محل در مقایسه با کارواش سنتی چیست؟

با توجه به استقبال مشتریان از ارائه تمامی خدمات کارواش در محل با نیروی آموزش دیده سریع و مطمئن مشتریان کارواش دیگر دغدغه معطلی و کثیفی ماشین را نخواهند و همچنین :


✅ تضمین کیفیت شستشو با مواد عالی  


✅ صرفه جویی در زمان و بنزین مشتریان


✅ دریافت تمامی خدمات کارواش 


✅ استقبال بانوان از خدمات کارواش در محل 

کارواش در محل


✅ شستشوی ماشین درب منزل ، محل کار با نیروهای آموزش دیده


✅ بدون پرداخت انعام


✅ تمیز کردن مکان شستشو پس از اتمام کار توسط نیروهای کارواش


✅ استفاده از مواد شوینده مناسب با رنگ اتومبیل شما

کارواش در محل


 درخواست کارواش در محل


1.سفارش کارواش از طریق فرم اینترنتی

(راحت،آسان و رایگان)


   09303365110  Telephone Receiver on Microsoft Windows 10 October 2018 Update


 تمامی بانوان می توانند به راحتی از خدمات شستشوی اتومبیل درب منزل یا محل کار و… استفاده کنند.


یک باور اشتباه درباره قیمت کارواش در محل

☑ قیمت کارواش در محل به دلیل حذف دو عامل اجاره مکان و صرفه جویی در مصرف آب و همچنین ارائه تمامی خدمات کارواش در محل و زمان دلخواه شما (بدون محدودیت) در مقایسه با رفت و آمد، معطلی، هزینه بنزین و انعام در کارواش های سنتی هزینه کمتری دارد.

                             ⬇️⬇️⬇️

صرفه جویی در زمان – بنزین و آب، دسترسی سریع به خدمات، شستشوی اتومبیل بانوان درب منزل و رزرو کارواش برای روزهای پس از بارندگی و… دلیل محبوبیت هرچه بیشتر کارواش در محل در میان مشتریان ماست.

قیمت کارواش در محل


خدمات حرفه ای و کامل کارواش در محل کلینز 


✅ روشویی و شستشوی حرفه ای بدنه اتومبیل با دو روش کارواش نانو یا کارواش با آب 


✅ موتورشویی با روش بخار خشک یا کارواش نانو یا شستشوی با آب ( تضمینی بدون آسیب )


✅ جاروبرقی و نظافت کامل داخل کابینه همراه با واکس داشبورد


✅ شستشوی کامل لاستیک و واکس رینگ لاستیک


✅ خدمات پولیش کاری و تنظیم باد لاستیک و…


کارواش در محل 2

پاسخگویی کامل به سوال های متداول و دغدغه های مشتریان کارواش سیار در محل

پاسخ به سوال های :  ⬇⬇⬇


 آیا خدمات کارواش در محل کلینز باعث کثیفی محل شستشو می شود؟

✅ خیر، تمامی پرسنل و نیروی کارواش سیار در محل کلینز موظف هستند پس از شستشوی اتومبیل ، محل شستشو را تمیز و خشک به مشتری تحویل دهند.


آیا خدمات کارواش در محل کلینز کارت خوان دارد؟

✅ بله خدمات کارواش در محل مجهز به دستگاه کارت خوان است و شما می توانید بدون دغدغه با دستگاه کارتخوان با بهترین قیمت کارواش در محل پرداخت کنید.


 آیا حتما باید در نزدیکی محل شستشو شیر آب وجود داشته باشد؟

✅ اگر شما دسترسی به آب (شیر آب) ندارید جای هیچ نگرانی نیست نیروهای آموزش دیده ما با واتر جت به شستشوی اتومبیل شما در محل می پردازند.

قیمت کارواش در محل


تجیهزات کامل شستشوی اتومبیل در  کارواش در محل شامل چه چیزهایی می شود؟

تمامی تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات از جمله پولیش ، بخارشویی ، واکس بدنه ، توشویی ، روشویی و موتور شویی با دستگاه های مخصوص مربوطه و مواد شوینده مخصوص و با کیفیت انجام خواهد شد. این تجهیزات کامل و مدرن به صورت سیار توسط نیروی کارواش در محل کلینز به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.


مزایای استفاده از خدمات کارواش در محل کلینز چیست؟

 کارواش در محل یا همان شستشوی اتومبیل در محل از خدمات جدید برای رفاه حال و آسایش شماست. اگر شما از خدمات کارواش در محل استفاده کنید دیگر لازم نیست در صف های طولانی کارواش منتظر نوبت باشید، فاصله شما تا ماشین تمیز و دریافت خدمات شستشوی اتومبیل در محل تنها یک تماس است.

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

☑ لازم به ذکر است که تمامی خدمات کارواش سیار در محل به صورت سفارشی درب منزل ، محل کار ، پارکینگ یا مکان انتخابی شما در زمان مورد نظر شما ارائه خواهد شد.


کارواش در محل کلینز

چرا خدمات کارواش در محل در مقایسه با کارواش سنتی روز به روز با استقبال بیشتری مواجه می شود؟

☑ همانطور که می دانید خدمات آنلاین برای راحتی و افزایش رفاه مردم عرضه خواهد شد. دریافت خدمات شستشوی اتومبیل درب منزل به دلیل صرفه جویی در زمان مشتری برای جلوگیری از رفت و آمد بیهوده به کارواش و راحتی در استفاده همیشگی از خدمات کارواش و شستشوی اتومبیل باعث راحتی و رفاه متقاضیان کارواش خواهد شد. بنابرین مردم با مقایسه خدمات کارواش در محل با کارواش سنتی و با یکبار تجربه برای همیشه مشتری کارواش سیار در محل خواهند شد.


 برای اطلاع از قیمت های فوق العاده و خدمات کامل کارواش در محل همین الان تماس بگیرید

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

5 ترفند طلایی برای شستشوی حرفه ای اتومبیل شما:

1.شیشه جلوی ماشین را با نوشابه بشورید

برای خلاص شدن از شر دوده، خاک روی شیشه و مهم تر از آن چربی های روی شیشه که بر اثر آلودگی هوا بوجود آمده اند، کافیست از نوشابه استفاده کنید. مراحل کار به این صورت است که کمی نوشابه روی شیشه بریزید( البته حوله ای روی کاپوت ماشین بگذارید تا نوشابه با رنگ ماشین شما تماس نداشته باشد). نوشابه تمام چربی ها و کثیفی ها ی شیشه ماشین شما را به راحتی از بین خواهد برد. پس از استفاده از نوشابه تمام سطح شیشه را تمیز کنید.


2.شستشو را از  لاستیک ماشین شروع کنید

همانطور که می دانید چرخ و لاستیک ماشین در نتیجه تماس با جاده، کثیف ترین قسمت خودرو شماست. اگر شما شستن و تمیز کردن آن را برای مرحله آخر و پس از شستشوی تمامی قسمت های ماشین نگه دارید، متاسفانه آلودگی، کثیفی، غبار و حتی آشغال هایی که روی لاستیک نشسته اند، در اثر شستشو به بخش های نزدیک به لاستیک منتقل می شود و باعث دوباره کاری برای شما خواهد شد. ابتدا لاستیک و چرخ هارا بشویید، سپس دستمال خود را تعویض یا آن را به خوبی بشوئید و سایر سطوح را تمیز کنید.

کارواش سیار در محل


carwash in place 

3.شستشوی ماشین زیر نور خورشید ممنوع

زمانی که شما زیر نور مستقیم خورشید به شستشوی ماشین مشغول می شوید، نور خورشید باعث می شود مواد شوینده شما زودتر از معمول روی بدنه خودرو خشک شود. این خشک شدن سریع تر از حد معمول، پاک کردن و صیقل دادن بدنه خودرو با دشواری بیشتری مواجه خواهید کرد.


4. هرگز مایع شوینده را مستقیم روی بدنه خودرو نریزید

همانطور که می دانید هر محصول شوینده ای پیش از استفاده باید کمی با آب رقیق شود. مایع شوینده مخصوص ماشین را در ظرف آبی با نسبت مناسب حل کنید وسپس با کمک دستمال میکروفایبر به خودرو را بشویید. در ضمن یادتان باشد از مایع ظرفشویی برای تمیز کردن اتومبیل استفاده نکنید زیرا مایع ظرفشویی حاوی مواد شیمیایی تهاجمی است که به بدنه خودرو شما آسیب می رساند.


5.استفاده از یک سطل برای شستشو ماشین ممنوع

سعی کنید همیشه برای شستن خودرو دو سطل داشته باشید، یکی برای خیس و کفی کردن دستمال و سطل دیگر برای شستن و تمیز شدن دستمال استفاده کنید. استفاده از دو سطل باعث می شود تا گرد و خاک و کثیفی به همراه دستمال کثیف به داخل سطل حاوی مواد شوینده وارد نشود .

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

جالب است بدانید:

به دلیل افزایش مشغله های کاری و زندگی و همینطور کاهش زمان روزانه افراد جامعه، درخواست برای دریافت  خدمات کارواش آنلاین یا همان کارواش در محل روز به روز در حال افزایش است. بدون شک استفاده از خدمات کارواش در محل با گذر زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد. خدمات کارواش آنلاین منجر به صرفه جویی در زمان مشتری، افزایش رضایت و افزایش کیفیت خدمات شستشوی اتومبیل در محل می شود.


کارواش در محل :

اگر شما از منتظر ماندن در صف کارواش برای دریافت خدمات شستشوی ماشین کلافه شده اید ، زمان آن رسیده است که خدمات کارواش سیار کلینز را امتحان کنید. ما به شما اطمینان می دهیم تا نیروهایی باتجربه و ماهر در امر شستشوی ماشین را در اختیار شما قرار دهیم. فاصله شما تا یک نیروی خوب و زبده برای شستن ماشین آن هم در محل زندگی شما تنها یک تماس است.


سفارش کارواش سیار در محل در کمترین زمان از طریق تماس یا ثبت فرم درخواست آنلاین

☑ استفاده از خدمات کارواش سیار در محل شما علاوه بر صرفه جویی در زمان، امکان بررسی دقیق و نظارت بر نحوه شستشوی اتومبیل در محل را به شما خواهد داد. همانطور که می دانید این روزها همگی اکثر کارهای خود را از طریق تلفن همراه انجام می دهیم،  همین الان شما می توانید به راحتی تمامی خدمات کارواش در محل را با تماس تلفنی یا ثبت درخواست کارواش آنلاین مکان و تاریخ مورد نظر سفارش دهید.


تجربه بی نظیر کارواش آنلاین یا کارواش تلفنی  با ” کلینز “

شرکت خدماتی

کارواش در محل کلینز

شماره تماس همه روزه (حتی روزهای تعطیل) 

 ☎ 09303365110 

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش در محل کلینز سپاسگزار می شویم به کیفیت خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

 

کارواش در محل
4.8 امتیاز از 222 رای

Comments are closed.

error: