ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

نظافتچی

کلینز

نظافتچی

نظافتچی  کارگر خانم در منزل نظافتچی خانم در منزل نظافتچی آقا نظافت منزل توسط خانم  نظافتچی خانم غرب تهران  کارگر نظافتچی  نظافت منزل  نظافتچی خانم جوان نظافتچی شرکت خدمتکار منرل آقا  کارگر نظافتچی استخدام نظافتچی خانم نظافت منزل  نظافت شرکت کارگر نظافتچی نظافتچی خانم جوان  نظافتچی در تهران نظافتچی منازل  نظافتچی خانم در منزل نظافتچی خانم غرب تهران نظافتچی خانم غرب تهران  نظافتچی منزل شرق تهران نظافت منزل نظافت راه پله نظافتچی آقا  اعزام نظافتچی نظافتچی خانم در منزل نظافت ساختمان کارگر خانم  نظافتچی خانم آماده به کار کارگر نظافتچی نظافتچی منزل  اعزام نظافتچی تهران نظافتچی خانم شمال تهران  نظافتچی آقا نظافتچی خانم در منزل شیراز  نظافت منزل توسط خانم جوان نظافتچی آقا کارگر نظافتچی نظافتچی خانم در منزل کارگر آقا نظافت شرکت نظافت راه پله  نظافتچی خانم  خدمتکار خانم در منزل کارگر نظافتچی نظافتچی شرکت نظافتچی تهران نظافتچی خانم آماده به کار   کارگر نظافتچی آقا نظافتچی در کرج نظافتچی خانم غرب تهران  نظافت منزل توسط خانم نظافتچی مشهد نظافتچی اصفهان کارگر خانم نظافتچی آقا نظافت راه پله نظافت منزل شرق تهران نظافتچی خانم استخدام خدمتکار منزل خانم نظافتچی خانم جوان نظافتچی آقا نظافت منزل نظافتچی منزل غرب تهران نظافتچی در کرج اعزام نظافتچی

 

همانطور که می دانید این روزها به دلیل تغییر سبک زندگی و شاغل شدن خانم ها و افزایش نیاز به نظافت در شرکت ها و ساختمان های مسکونی و اداری درخواست برای نیروی نظافتچی خانم و آقا روز به روز در حال افزایش است. بنابرین دغدغه اصلی متقاضیان خدمات نظافتی دستیابی به یک نظافتچی منظم و تمیز و حرفه ای است که خدمات نظافتی را به نحو احسنت انجام دهد.

 

نظافتچی کاربلد جهت نظافت منزل را از ما بخواهید.

09303365110

نظافتچی

هنگام درخواست نظافتچی توجه داشته باشید که:

  • با نظافتچی صحبتی غیر از کار نداشته باشید.
  • وسایل قیمتی را به نظافتچی نشان دهید و بر مراقبت از آن هنگام تمیز کردن تاکید کنید.
  • زمان حضور نظافتچی در منزل حضور داشته باشید.
  • نظافتچی را از شرکت خدماتی نظافتی معتبر و دارای مجوز درخواست کنید.

 

یک نظافتچی باید بداند:

  • مدت زمان لازم برای برطرف کردن انواع لکه ها ، اعمم از لکه های چربی ، لکه های ناشی از مواد نفتی ، لکه مواد غذایی و….
  • آسیب نرساندن به وسایل و محیط اطراف.
  • استفاده مناسب و بهینه از منابعی همجون آب ، مواد شوینده و…
  • نحوه ی تمیز کردن محیط های مختلف و به کار بردن مواد شوینده ی متناسب با هرکدام.
  • زمان بندی درست جهت نظافت منزل و تحویل دادن به موقع خدمات نظافتی.

 

در شرکت خدماتی نظافتی ما:

 در شرکت خدماتی نظافتی ما کلیه خدمات نظافتی از جمله: نظافت راه پله و آسانسور ، نظافت محوطه ی حیاط و پارکینگ ، نظافت استخر و سونا ، تمیز کردن درب حیاط و پارکینگ ، نظافت محیط داخلی ساختمان ، کفسابی ، تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام ، نظافت لمینت و سرامیک ، تمیز کردن شیشه ها و….. با بالا ترین کیفیت ممکن ارائه می شود.

استفاده از نیروهای معتبر و قابل اطمینان و دارای ضمانت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نظافتچی معتبر و کاربلد را از ما بخواهید.

نظافتچی

نظافت راه پله توسط نظافتچی:

یک نظافتچی باید بداند که تمیز کردن پله ها را از کجا شروع کند. معمولا با جارو زدن از بالا به پایین شروع می شود و با جمع کردن آشغال ها در پایین پله خاتمه می یابد. بعداز جارو کردن نوبت تمیز کردن لکه ها می رسد. برای از بین بردن لکه ها بهتر است از مواد شوینده ی خاص استفاده شود. یک نظافتچی باید بداند که در تمیز کردن راه پله نباید از شوینده ی اسیدی و جوهر نمک استفاده کند ، زیرا باعث خوردگی سنگ می شود.

 

نظافت نرده توسط نظافتچی:

برای تمیز کردن نرده ها بهتر است از قبل در ظرف دیگری مخلوط آب و تاید درست شود. از بالای پله ها شروع به تمیز کردن کرده و با پارچه ای که قدرت جاذبه ی بالایی دارد آن را تمیز کرده و تا پایین ادامه دهد.

 

نظافت منزل توسط نظافتچی های ما در بخش های دیگری هم قابل انجام می باشد. هنگام تماس تلفنی لطفا خدمات درخواستی خود را به صورت کامل قید کنید. ما با توجه به نیاز شما نظافتچی مورد نظر را ارسال می کنیم.

 

در صورت درخواست نظافتچی با ما تماس بگیرید.

09303365110

شرکت خدماتی نظافتی

نظافتچی
5 امتیاز از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: