ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

تماس با ما 09303365110
خشکشویی

خشکشویی خشکشویی  قیمت ماشین لباسشویی خشکشویی  خشکشویی آنلاین خشکشویی  تجهیزات خشکشویی خشکشویی  لوازم خشکشویی خشکشویی  خرید لوازم خشکشویی خشکشویی  خشکشویی مبل خشکشویی  خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی  خشکشویی اینترنتی خشکشویی  خشکشویی چیست خشکشویی  آموزش خشکشویی خشکشویی  خشکشویی های تهران خشکشویی  خرید لوازم خشکشویی خشکشویی  آموزش اتوشویی خشکشویی  خشکشویی در منزل خشکشویی  هزینه راه اندازی خشکشویی خشکشویی  خشکشویی آنلاین خشکشویی  اولین خشکشویی اینترنتی خشکشویی  خشکشویی آنلاین شیراز خشکشویی  خشکشویی آنلاین کرج خشکشویی  خشکشویی آنلاین تهران خشکشویی  خشکشویی آنلاین اصفهان خشکشویی  خشکشویی آنلاین مشهد خشکشویی  خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی  اتوشویی و خشکشویی

laundry

خشکشویی آنلاین

 این روزها با ماشینی شدن زندگی و کمبود وقت همه ی ما تمایل داریم که با استفاده از تلفن همراه یا دیگر وسیله های ارتباطی و اتصال به اینترنت از خدمات متنوع بهره مند شویم. خشکشویی آنلاین در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شماست. به صورت آنلاین یا از طریق تماس خدمات خشکشویی آنلاین را از ما درخواست کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن لباس شما در محل دریافت می شود و پس از شستشو به شما بازگردانده می شود. خشکشویی آنلاین را از ما بخواهید.

washing-machine

خدمات خشکشویی ما

شستشو و اتوی انواع کت و شلوار. شستشو و اتوی انواع لباس های مجلسی ، لباس عروس و لباس شب. شستشو و اتوی پتو ، روتختی ، لحاف و ملحفه. شستشو و اتوی پرده و روفرشی. شستشو و اتوی انواع پیراهن و شلوار. شستشو و اتوی انواع مانتو ، چادر و مقنعه. شستوشوی انواع پالتو و بارانی ، شستشوی انواع لباس با جنس های متنوع و...

3eq

خشکشویی با کلینز

کلینز با ارائه تیم خشکشویی آنلاین و افراد کارآزموده به محل کار و یا محل زندگی شما می آیند و پس از تحویل لباس ها آنهارا با فناوری نوین شستشو می دهد. هر زمان که مشخص کردید در هر محلی که تعیین کنید به شما تحویل می دهد. آرامش ، راحتی و اطمینان را در خشکشویی با کلینز تجربه کنید. میبره ، میشوره ، میاره....

خدمات خشکشویی را به صورت حرفه ای از ما بخواهید.

این روزها خدمات خشکشویی یکی از نیاز های اساسی مردم جامعه است. با توجه به مشغله فروان در طی روز این نیاز به صورت گسترده حس می شود. پس این نیاز جهت ارئه خدمات وجود دارد که انجام دادن چنین وظیفه ای به صورت آنلاین انجام شود. وظیفه خشکشویی ، تمیز کردن لباس ها ، پرده ها و سایر منسوجات به وسیله انواع مواد شوینده به همراه اتوکشی آنها با وسایل مربوطه می باشد. خشکشویی یکی از روش های شستشوی لباس است. در این روش از آب استفاده نمی شود به همین علت خشکشویی نام دارد. به دلیل قطبی بودن ملکول های آب هنگام شستشو آب بسیاری از تارهای پارچه را به خودش جذب کرده و باعث از بین رفتن شکل ظاهری لباس می شود. در خشکشویی با استفاده از مواد حلال و شوینده ی غیر قطبی شکل ظاهری لباس حفظ می شود و در عین حال لکه ها از بین می رود.

وظایف خشکشویی آنلاین:

گرفتن لباس ، پرده و.. در محل از مشتری و دادن قبض  رسید به آنها. برسی دستورات شستشو برروی لباس یا پرده و تشخیص جنس پارچه جهت جلوگیری از خراب شدن آن هنگام شستشو. قرار دادن کد شناسایی بر روی سفارش مشتری. لکه گیری و و ضدعفونی کردن لباس ها قبل از شستشو. قرار دادن لباس ها در ماشین خشکشویی و لباسشویی. تنظیم کردن برنامه شستشوی ماشین با توجه به جنس پارچه ی مورد نظر. اتو زدن و آویزان کردن مرتب لباس ها برروی چوب لباسی. تحویل لباس در محل شما و دریافت هزینه....

 نحوه ی انجام خشکشویی

در خشکشویی لباس ها را درون دستگاهی قرار می دهند و یک محلول شیمیایی به آن اضافه می کنند. بعد از این که زمان شستشو تمام می شود ، وقتی لباس را از دستگاه بیرون می آورند خشک است. خشکشویی ها برای برداشتن لکه از روی لباس از روش انحلال پذیری استفاده می کنند ( لکه توسط جسم نرم کننده شل می شود سپس با فشار زیاد برداشته می شود). حلالی که در این روش استفاده می شود باید بتواند ذرات ریز چربی موجود در الیاف پارچه را از در خود حل کند. حلال مورد استفاده در این روش اغلب پرکلرپلی اتیلن است ( این محلول شبیه بنزن است و همچنین سنگینی بالایی را داراست ). همچنین از دی اکسیید کربن هم به عنوان حلال استفاده می شود.


درمورد خشکشویی و شستشوی لباس دقت کنیم که:

  • استفاده از آب داغ موجب آب رفتن و همچنین رنگ رفتگی لباس می شود. در انتخاب دمای مورد استفاده باید دقت داشته باشیم.
  • جنس پارچه و لباس خود را بشناسید ، بعضی از لباس ها حتی با دست هم نباید با دست شسته شوند.
  • اگر لباس شما پشمی است به آن اجازه ی خیس خوردن بدهید.
  • همیشه لباس ها را با هوا خشک کنید.
  • در خشکشویی به تفکیک لباس ها از نظر رنگ باید دقت کرد.

از خدمات خشکشویی ما بهره مند شوید

با خشکشویی اینترنتی به صورت آنلاین لباس های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پاکیزه دریافت کنید. این خدمات به صورت خشکشویی شبانه روزی ارائه می شود. در شرکت خدماتی نظافتی ما انواع خدمات خشکشویی همراه با به روز ترین دستگاه های روز دنیا و با کیفیت ترین شوینده ها ارائه می شود در کوتاهترین زمان ارائه می شود. با یک تماس کافی است تا نیرو های ما بسته ی شما را جهت خشکشویی دریافت کنند.

شرکت ما

شرکت خدماتی نظافتی منزل ما آماده ارائه خدمات خشکشویی ، خشکشویی آنلاین در هر نقطه که شما بخواهید می باشد.

ما بهترین کیفیت خدمات را در زمینه خشکشویی آنلاین به شما ارائه می دهیم. خشکشویی لباس های خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. کیلینز ارائه دهنده خددمات خشکشویی آنلاین..

خشکشویی آنلاین یکی از خدمات ماست که به صورت حرفه ای اجرای آن را برعهده داریم. خشکشو باید فرد منظم و دقیقی باشد و برخورد مناسبی با دیگر افراد داشته باشد. امانت دار بودن و تحویل به موقع و بی نقص سفارشات از ویژگی های مهم این شغل می باشد. ممکن است بعضی از افراد به برخی از مواد شیمیایی آلرژی داشته باشند پس رعایت نکات بهداشتی در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد. شغل خشکشویی به صورت شبانه روزی عمل می کند. در هر ساعت از شبانه روز نیرو های ما در هر محل که شما مشخص کنید ، لباس های شما را تحویل می گیرند و در موقع مقرر به شما تحویل می دهند. وجود کادر مجرب و تضمین شده ، استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نظارت دقیق بر اجرای خدمات از ویژگی های ماست.

پس در صورت نیاز به خشکشویی آنلاین با ما تماس بگیرید.

09303365110

خشکشویی آنلاین

افراد با تخصص در زمینه ی خشکشویی به وسیله ی انواع مواد شوینده ، مواد شیمیایی و تجهیزات مربوطه به تمیز کردن انواع سفارش ها مثل لباس ها ، پرده ها و پتوها و... می پردازند. در خشکشویی لباس ها هنگام شستشو از نظر جنس تفکیک می شوند. لباس های رنگ روشن از لباس های رنگ تیره جدا می شوند و... لباس ها از دو طریق خشکشویی و آبشویی می شوند: لباس های آغشته شده با مواد روغنی و لباس هایی که هنگام شستشو با آب خراب می شوند به صورت جداگانه با موادی مثل پرکلراتیلن شستشو داده می شوند که به این روش خشکشویی گفته می شود. در روش آبشویی برای شستشو از تاید و دیگر مواد شوینده استفاده می شود. شرکت خدماتی نظافتی ما انواع خدمات در زمینه های مختلف از جمله خشکشویی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

پس در صورت نیاز به خشکشویی با ما تماس بگیرید.

09303365110

خشکشویی

خشکشویی
4.8 امتیاز از 6 رای

کــــلیــــنز پاکیزگی را به شما هدیه می دهد.

error: