ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

قیمت کارواش سیار

به خدمات شستشوی اتومبیل در محل نیاز دارید؟

 شما می توانید از قیمت کارواش در محل کلینز با مراجعه به جدول قیمت کارواش سیار در پایین مقاله مطلع شوید . ⬇⬇⬇

ارائه خدمات حرفه ای هم اکنون با بهترین قیمت کارواش سیار در تهران ( تمامی مناطق )

و به زودی در کرج ، شیراز ، اصفهان ، مشهد و…

carwash price cleanz.ir

قیمت کارواش سیار

قیمت کارواش سیار کارواش سیار در محل قیمت کارواش نانو  قیمت دستگاه کارواش سیار کارواش سیار در محل قیمت کارواش سیار  کارواش در محل قیمت دستگاه کارواش سیار کارواش سیار بدون آب قیمت کارواش سیار  هزینه کارواش نانو فروش کارواش سیار تجهیزات کارواش سیار قیمت کارواش بخار سیار کارواش سیار غرب تهران کارواش در محل شیراز قیمت کارواش سیار کارواش سیار بدون آب  قیمت کارواش سیار هزینه کارواش نانو فروش کارواش سیار تجهیزات کارواش سیار قیمت کارواش بخار سیار قیمت کارواش نانو کارواش سیار غرب تهران قیمت کارواش سیار کارواش سیار غرب تهران کارواش سیار سعادت آباد قیمت کارواش نانو  کارواش نانو شرق تهران قیمت کارواش سیار کارواش در محل غرب تهران قیمت کارواش سیار کارواش سیار کرج کارواش سیار شیراز قیمت کارواش نانو  قیمت کارواش سیار کارواش در محل شمال تهران کارواش خشک پولیش کارواش سیار هزینه کارواش سیار قیمت کارواش در محل کارواش در محل تهران کارواش نانو سیار  قیمت کارواش سیار هزینه کارواش سیار در محل کارواش  قیمت کارواش سیار کارواش سیار غرب تهران قیمت کارواش نانو کارواش آنلاین کارواش تلفنی قیمت کارواش سیار قیمت کارواش نانو قیمت کارواش سیار قیمت کارواش بخار سیار قیمت کارواش سیار کارواش نانو سیار قیمت کارواش سیار  کارواش در محل تهران کارواش سیار تهران  قیمت کارواش سیار کارواش سیار شمال تهران کارواش سیار شیراز  کارواش نانو در غرب تهران کارواش در محل تهران قیمت کارواش سیار کارواش آنلاین

 

قیمت کارواش سیار یا هزینه ی کارواش سیار در محل نرخ کاملا مشخصی دارد و تمامی خدمات طبق نرخ اتحادیه ارائه می شوند.  اگر شما از اتلاف وقت، رفت و آمد و انتظارهای بیهوده در صف کارواش خسته شده اید زمان آن رسیده است که با انتخاب کارواش سیار در محل در حالی که نیروهای باتجربه بهترین خدمات شستشوی اتومبیل را جلوی درب منزل، پارکینگ یا محل کار و.. شما ارائه می کنند شما این زمان را برای استراحت یا انجام کارهای ضروری دیگر اختصاص دهید.

قیمت کارواش سیار

 

قیمت کارواش سیار


 

کارواش سیار کلینز شامل چه خدماتی خواهد شد؟

کارواش سیار کلینز با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و انواع مواد شوینده متناسب با انواع رنگ های اتومبیل آماده خدمات رسانی به شماست. از جمله خدمات کارواش سیار :

✅ موتورشویی ✅  صفرشویی ✅ بخارشویی بدنه و کابینه داخلی

✅ جاروبرقی و نظافت داخل کابینه ✅ کارواش خشک ✅  پولیش کاری

✅واکس بدنه ✅ واکس رینگ و لاستیک ✅ خشکشویی، کفی ها و روی دری ها و…

 

با بهترین نرخ قیمت کارواش نانو یا کارواش سیار در تهران ، کرج و شیراز و…خدمات کارواش سیار کلینز بهترین انتخاب برای بانوان

 بسیاری از خانم ها از محیط مردانه کارواش ها گله مند هستند و تمایلی به رفت و آمد در این محیط ها را ندارند یکی از اهداف ما خدمات رسانی وآسان تر شد زندگی هموطنان عزیزمان است بنابرین تمامی بانوان به راحتی می توانند بهترین و کامل ترین خدمات خودرو را درب منزل ، محل کار یا هر مکان انتخابی دیگر با بهترین قیمت کارواش سیار را دریافت کنند.

 

 

قیمت کارواش نانو

 

شستشوی اتومبیل در محل یا کارواش سیار به دو روش انجام می شود 

 

1. شستشوی بدون آب یا watherless

2.شستشوی با آب (البته با تنظیم فشار آب برای جلوگیری از هرگونه آسیب به بدنه اتومبیل شما )

 

شستشوی بدون آب یا کارواش خشک چیست؟

شستشوی بدون آب یا استفاده از مواد نانو یکی از بهترین روش های شستشوی اتومبیل بدون هیچ گونه آسیبی در سراسر کشورهای پیشرفته دنیاست. در روش کارواش نانو یا خشک به جای استفاده از آب از مایع های مخصوص شستشوی اتومبیل استفاده می شود که در مقایسه با شستشوی با آب پاکیزگی و درخشندگی بسیار بیشتری به بنده اتومبیل شما می بخشد.

 

خدمات کارواش سیار کلینز از بهترین موادهای نانو متناسب با نوع رنگ بنده اتومبیل شما استفاده می کند شما می توانید خدمات کارواش نانو در محل را از ما دریافت کنید. برای کسب اطلاع بیشتر به مقاله کارواش خشک مراجعه کنید.

 نکته مهمی که باید درباره قیمت کارواش سیار بدانید چیست؟

تعدادی از مشتریان ما زمانی که برای اولین بار از خدمات کارواش سیار یا کارواش در محل کلینز استفاده کردند این تصور را داشتند که به دلیل دریافت خدمات حرفه ای با نیروی آموزش دیده آن هم جلوی درب منزل یا مکان انتخابی مشتریان قاعدتا باید هزینه ای بیش از کارواش های سنتی را بپردازند اما پس از دریافت خدمات و آگاه شدن از قیمت کارواش متوجه عدم تغییر قیمت ها یا گاهی کاهش قیمت ها در مقایسه با کارواش های سنتی شدند.

 

 

قیمت کارواش سیار

دلیل ثبات قیمت کارواش سیار کلینز  و مطابقت با نرخ اتحادیه چیست؟

در خدمات کارواش سیار در محل به دلیل حذف هزینه های بزرگی مانند مبلغ اجاره ماهیانه کارواش که یکی از بزرگ ترین هزینه های کارواش های سنتی است اقدام به کاهش قیمت ها به نفع مشتری کرده ایم همچنین به دلیل استفاده از دستگاه های مجهز و با مصرف کم آب و استفاده از فناوری نانو علاوه بر صرفه جویی در آب در هزینه های ناشی از مصرف آب نیز صرفه جویی کرده ایم . بنابرین با وجود ارائه خدمات تخصصی شستشوی اتومبیل درب منزل، ما این کاهش قیمت را با مشتریان به اشتراک می گذاریم.

 

آیا خدمات کارواش سیار در محل کلینز تمامی خدمات کارواش های سنتی را به ما ارائه می دهد؟

یکی دیگر از باورهای نادرست برخی از مشتریان ما درباره خدمات کارواش سیار این است که تصور می کنند کارواش سیار در محل به دلیل سیار بودن در مقایسه با کارواش های سنتی ممکن است تمامی خدمات مورد نظر آن ها را ارائه نکنند. اما در حقیقت در خدمات کارواش سیار مجهز به تمامی تجهیزات برای ارائه بهترین و کامل ترین خدمات شستشوی اتومبیل به مشتریان است و تمامی خدمات کارواش مانند کارواش خشک ، موتورشویی ، صفرشویی ، پولیش کاری و واکس بدنه، بخارشویی و… با بالاترین کیفیت توسط کارواش سیار کلینز ارائه می شود.

 

 

قیمت کارواش سیار

 

برای سفارش خدمات با بهترین قیمت کارواش سیار همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

 ☎ 09303365110☎

نوع ماشین پکیچ کامل کارواش با آب پکیچ کامل کارواش نانو
انواع مدل های هاچ بک ایرانی و خارجی 25.000 25.000تا 30.000
پراید. ام وی ام 110.پژو206.برلیانس 220 و خودروهای مشابه
انواع مدل های سدان ایرانی و چینی و هاچ بک های خارجی 30.000 30.000تا 40.000
ریو . ال 90. دنا و خودروهای مشابه . I20. سمند.پارس. پژو405
انواع مدل های سدان خارجی 35.000 35.000تا 50.000
کمری.اپتیما.ماکسیما.بنز.بی ام و . و خودروهای مشابه
انواع مدل های شاسی 45.000 45.000تا 60.000
سانتافه. سوزوکی.اسپورتیچ. توسان.راو4.موهاوی.جک اس 5. و خودروهای مشابه
انواع سوپر اسپرت ها و شاسی های لوکس 55.000 55000تا 70.000
لندکروزر. ولوو. و خوردوهای مشابه.i8.پورشه. مازاراتی. سری 7
هزینه موتورشویی 15.000
هزینه تنظیم باد 4.000
پکیچ کامل شامل: روشویی/نظافت داخل/جارو / واکس لاستیک/ واکس داشبورد
توجه : کارواش با آب نیاز به پریز برق دارد. سیم رابط به طول 35 متر به همراه نماینده شرکت می باشد.
پس از اتمام کار کارواش با آب، نماینده شرکت پارکینگ مشتری را خشک و تمیز تحویل می دهد.
کارواش نانو، بدون استفاده از آب و با استفاده از مواد شوینده نانو انجام می شود.
تمامی قیمت ها به تومان می باشد. قیمت های کارواش مربوط به شهر تهران می باشد. برای دریافت قیمت در شهرهای دیگر با شماره 09303365110 با ما تماس بگیرید.

 

قیمت کارواش سیار

بهترین قیمت کارواش سیار در محل با کلینز

شماره تماس :

 ☎ 09303365110☎

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش سیار کلینز سپاسگزار می شویم به کیفیت خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

قیمت کارواش سیار
4.6 امتیاز از 8 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: