ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

قیمت کارواش نانو

قیمتکارواش نانو

شما می توانید از قیمت کارواش نانو در محل کلینز با مراجعه به جدول قیمت کارواش نانو در پایین این مقاله مطلع شوید.⬇⬇

cleanz.ir carwash price

 

قیمت کارواش نانو

قیمت کارواش نانو بخار کارواش در محل تهران پولیش قیمت کارواش نانو کارواش سیار  قیمت کارواش سیار قیمت کارواش نانو کارواش سیار شیراز کارواش سیار در محل کارواش نانو سیار کارواش در محل آدرس کارواش نانو در تهران کارواش در محل قیمت کارواش نانو بخار سیار   آدرس کارواش نانو در تهران  کارواش نانو در محل قیمت کارواش سیار  قیمت دستگاه کارواش سیار قیمت کارواش بخارشوی ماشین  قیمت کارواش نانو کارواش در محل کارواش سیار شیراز کارواش نانو در محل  هزینه راه اندازی کارواش بخار قیمت کارواش در محل کارواش نانو سیار كارواش سيار تهران  کارواش نانو در محل آدرس کارواش نانو در تهران کارواش نانو سیار قیمت کارواش نانو کارواش نانو شرق تهران کارواش نانو معایب کارواش نانو قیمت دستگاه کارواش سیار در محل غرب تهران دستگاه کارواش نانو قیمت کارواش بخارشوی ماشین قیمت کارواش نانو بخار سیار  هزینه راه اندازی کارواش بخار کارواش نانو در محل آدرس کارواش نانو در تهران کارواش نانو بخار قیمت کارواش نانو کارواش در محل تهران قیمت کارواش نانو کارواش سیار غرب تهران  قیمت کارواش نانو کارواش نانو شرق تهران قیمت کارواش نانو کارواش در محل کرج  کارواش سیار در محل کارواش سیار شیراز قیمت کارواش نانو کارواش خشک کارواش سیار شمال تهران کارواش سیار سعادت آباد قیمت کارواش نانو کارواش سیار کرج قیمت کارواش نانو  راه اندازی کارواش نانو هزینه کارواش نانو قیمت کارواش بخار سیار قیمت کارواش نانو کارواش نانو بخار در تهران کارواش نانو سیار قیمت کارواش نانو کارواش در محل کرج  قیمت کارواش نانو کارواش نانو سیار کارواش نانو در محل کارواش سیار در محل  کارواش سیار شیراز قیمت کارواش در محل کارواش سیار در محل کارواش نانو سیار كارواش سيار تهران کارواش در محل آدرس کارواش نانو در تهران قیمت کارواش سیار قیمت کارواش نانو

 

قیمت کارواش نانو یا هزینه کارواش نانو در محل کلینز برای تمامی خدمات حرفه ای شستشوی اتومبیل، بخارشویی پولیش و واکس و… با بهترین قیمت و کیفیت همراه با تاییده اتحادیه خدمت مشتریان ارائه می شود.

اگر شما می خواهید به جای انتظارهای بیهوده در صف کارواش و رفت و آمد به آن ها زمان خود را برای خدتان اختصاص دهید زمان آن رسیده است که با انتخاب کارواش سیار در محل در حالی که نیروهای آموزش دیده و با تجربه کارواش نانو سیار کلینز در حال ارائه بهترین خدمات شستشوی اتومبیل جلوی درب منزل، پارکینگ یا محل کار و.. شما هستند شما این زمان را برای استراحت یا انجام کارهای ضروری دیگر اختصاص دهید.

قیمت کارواش نانو

 

قیمت کارواش سیار

 


 

کارواش سیار نانو در محل کلینز شامل چه خدماتی خواهد شد؟

خدمات کارواش در محل با استفاده از مجهزترین و جدیدترین دستگاه ها و استفاده از پک کامل مواد شوینده متناسب با انواع رنگ های اتومبیل آماده خدمات رسانی به شماست.

 

از جمله خدمات کارواش نانو در محل کلینز :

موتورشویی ، صفرشویی ، بخارشویی بدنه و کابینه داخلی ، جاروبرقی و نظافت داخل کابینه ، کارواش خشک ، پولیش کاری ، واکس بدنه ،واکس رینگ و لاستیک، خشکشویی، کفی ها و روی دری ها  و… با بهترین نرخ قیمت کارواش نانو یا کارواش سیار در تهران ، کرج و شیراز و… 

آیا خدمات کارواش نانو در محل باعث کثیفی جلوی درب منزل یا پارکینگ شما خواهد شد؟


 

 خدمات کارواش سیار کلینز بهترین انتخاب برای بانوان

 بر طبق تجربه چندین ساله ما در امر شستشوی اتومبیل بسیاری از خانم ها از محیط مردانه کارواش ها گله مند هستند و تمایلی به رفت و آمد در این محیط ها را ندارند یکی از اهداف ما خدمات رسانی و آسان تر شد زندگی هموطنان عزیزمان است بنابرین تمامی بانوان به راحتی می توانند بهترین و کامل ترین خدمات خودرو را درب منزل ، محل کار یا هر مکان انتخابی دیگر با بهترین قیمت کارواش نانو را دریافت کنند.

 

 

قیمت کارواش نانو

 

شستشوی اتومبیل در روش کارواش سیار به دو صورت انجام می شود 

 

1. شستشوی بدون آب یا watherless

2.شستشوی با آب ( با تنظیم فشار آب برای جلوگیری از هرگونه آسیب به بدنه اتومبیل شما )

 

شستشوی بدون آب همان کارواش خشک یا کارواش نانو اسیت که در کارواش نانو در محل کلینز با بهترین مواد شوینده نانو که  متناسب با نوع رنگ بنده اتومبیل شماست برای ارائه بهترین کیفیت خدمات ارائه می شود شما می توانید خدمات کارواش نانو در محل را از ما دریافت نید. برای کسب اطلاع بیشتر به مقاله کارواش خشک مراجعه کنید.

 مهم ترین نکته ای که درباره قیمت کارواش نانو باید بدانید 

جالب است بدانید تعدادی از مشتریان کارواش سیار نانو در محل ما زمانی که برای اولین بار از خدمات کارواش سیار یا کارواش در محل کلینز استفاده کردند این تصور را داشتند که به دلیل دریافت خدمات حرفه ای شستشوی اتومبیل با نیروی آموزش دیده آن هم جلوی درب منزل یا مکان انتخابی مشتریان قاعدتا باید قیمت کارواش نانو در محل بیش از کارواش های سنتی باشد اما پس از دریافت خدمات و مطلع شدن از قیمت کارواش نانو متوجه عدم تغییر قیمت ها یا گاهی کاهش قیمت کارواش نانو در مقایسه با کارواش های سنتی شدند.

 

هزینه کارواش در محل

دلیل ثبات قیمت کارواش نانو کلینز  و مطابقت با نرخ اتحادیه چیست؟

در خدمات کارواش نانو در محل به دلیل حذف هزینه های بزرگی مانند مبلغ اجاره ماهیانه کارواش که یکی از بزرگ ترین هزینه های کارواش های سنتی است اقدام به کاهش قیمت کارواش نانو به نفع مشتری کرده ایم همچنین به دلیل استفاده از دستگاه های مجهز و با مصرف کم آب و استفاده از فناوری نانو علاوه بر صرفه جویی در آب در هزینه های ناشی از مصرف آب نیز صرفه جویی کرده ایم . بنابرین با وجود ارائه خدمات تخصصی شستشوی اتومبیل درب منزل، ما این کاهش قیمت کارواش نانو را با مشتریان به اشتراک می گذاریم.

 

آیا خدمات کارواش سیار نانو در محل کلینز تمامی خدمات کارواش های سنتی را به ما ارائه می دهد؟

یکی دیگر از باورهای نادرست برخی از مشتریان ما درباره خدمات کارواش سیار این است که تصور می کنند کارواش سیار در محل به دلیل سیار بودن در مقایسه با کارواش های سنتی ممکن است تمامی خدمات مورد نظر آن ها را ارائه نکنند.

 

اما در حقیقت خدمات کارواش سیار نانو مجهز به تمامی تجهیزات برای ارائه بهترین و کامل ترین خدمات شستشوی اتومبیل به مشتریان است و تمامی خدمات کارواش مانند کارواش خشک ، موتورشویی ، صفرشویی ، پولیش کاری و واکس بدنه، بخارشویی و… با بالاترین کیفیت توسط کارواش سیار کلینز ارائه می شود.

 

قیمت کارواش خشک در محل

 

برای سفارش خدمات کارواش نانو سیار کلینز همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره تماس :

 ☎ 09303365110☎

نوع ماشین پکیچ کامل کارواش با آب پکیچ کامل کارواش نانو
انواع مدل های هاچ بک ایرانی و خارجی 25.000 25.000تا 30.000
پراید. ام وی ام 110.پژو206.برلیانس 220 و خودروهای مشابه
انواع مدل های سدان ایرانی و چینی و هاچ بک های خارجی 30.000 30.000تا 40.000
ریو . ال 90. دنا و خودروهای مشابه . I20. سمند.پارس. پژو405
انواع مدل های سدان خارجی 35.000 35.000تا 50.000
کمری.اپتیما.ماکسیما.بنز.بی ام و . و خودروهای مشابه
انواع مدل های شاسی 45.000 45.000تا 60.000
سانتافه. سوزوکی.اسپورتیچ. توسان.راو4.موهاوی.جک اس 5. و خودروهای مشابه
انواع سوپر اسپرت ها و شاسی های لوکس 55.000 55000تا 70.000
لندکروزر. ولوو. و خوردوهای مشابه.i8.پورشه. مازاراتی. سری 7
هزینه موتورشویی 15.000
هزینه تنظیم باد 4.000
پکیچ کامل شامل: روشویی/نظافت داخل/جارو / واکس لاستیک/ واکس داشبورد
توجه : کارواش با آب نیاز به پریز برق دارد. سیم رابط به طول 35 متر به همراه نماینده شرکت می باشد.
پس از اتمام کار کارواش با آب، نماینده شرکت پارکینگ مشتری را خشک و تمیز تحویل می دهد.
کارواش نانو، بدون استفاده از آب و با استفاده از مواد شوینده نانو انجام می شود.
تمامی قیمت ها به تومان می باشد. قیمت های کارواش مربوط به شهر تهران می باشد. برای دریافت قیمت در شهرهای دیگر با شماره 09303365110 با ما تماس بگیرید.

 

 

قیمت کارواش سیار

بهترین قیمت کارواش نانو در محل با کلینز

شماره تماس :

 ☎ 09303365110☎

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش نانو در محل کلینز با بهترین قیمت کارواش نانو سپاسگزار می شویم به کیفیت خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

قیمت کارواش نانو
5 امتیاز از 11 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: