ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل کلینز

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران نگهداری سالمند در منزل تهران پرستار در منزل شرق تهران  خدمات پرستاری در منزل  خدمات پرستاری در منزل شرق تهران خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار سالمند  نگهداری از سالمند در منزل پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند پرستار کودک در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل تهران  خدمات پرستاری در منزل شرق تهران حقوق پرستار کودک در منزل تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران هزینه نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران مرکز خدمات پرستاری تهران پرستار کودک  تعرفه خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل تهران پرستار کودک در منزل تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستار در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران نگهداری گودک در منزل پرستار بچه در منزل خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار کودک شرق تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل غرب تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران نگهداری از سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل تهران خدمات پرستاری شبانه روزی خدمات پرستاری در منزل شرق تهران تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران نگهداری سالمند در منزل تهران پرستار کودک در منزل نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل پرستار بیمار در منزل شرق تهران پرستار در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران نگهداری از کودک خدمات پرستاری شبانه روزی خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار بچه پرستار کودک در منزل مرکز خدمات پرستاری خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار در منزل شرق تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران هزینه نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل تهران خدمات پرستاری شبانه روزی شرق تهران خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار در منزل شرق تهران پرستار بیمار در منزل استخدام پرستار کودک در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار بیمار در منزل هزینه نگهداری کودک در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

 

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پاسخگو نیاز خدمات پرستاری در منزل تمام مناطق شرق تهران با هدف افزایش آسایش و رفاه و همچنین ثبات و کاهش هزینه های خدمات پرستاری در منزل در مقایسه با خدمات پرستاری بیرون از منزل مانند خانه سالمندان یا مهد کودک یا مراقبت از بیمار می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران شامل اعزام نیروی حرفه ای :

 

پرستار نوزاد در منزل

پرستار کودک در منزل

نگهداری یا پرستار سالمند در منزل

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستاری شبانه روزی

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

مراقبت و پرستاری از بیماری های خاص

 

 یک نکته بسیار مهم :

همانطور که می دانید رفت و آمد و نزدیکی پرستار به منزل شما می تواند کیفیت و رضایت پرستار و خانواده را در زمان دریافت خدمات پرستاری در منزل افزایش دهد. بنابرین بسیار مهم است که پرستار به محل زندگی شما نزدیک باشد تا رفت و آمد به راحتی صورت بگیرد.اگر شما از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران استفاده کنید به راحتی می توانید با اطمینان بهترین پرستار را در نزدیکی محل زندگی خود بیابید و دیگر نگران دیر کردن یا دور بودن راه پرستار نباشید.

 

 

پرستار نوزاد در منزل  :

همانطور که می دانید مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده  بسیار حساس است و نیازمند توانایی و تجربه بالا برای نگهداری اصولی از نوزاد می باشد. جالب است بدانید که تقاضا برای پرستار نوزاد روز به روز در حال افزایش است زیرا مادران جوان شاغل زیادی نیاز به یک مراقب و پرستار مهربان و با تجربه را برای نگهداری از نوزادشان احساس می کنند. با توجه به تجربه چندین ساله ما در ارائه خدمات پرستاری در منزل بهترین گزینه برای پرستار نوزاد، پرستار کودکی که خودش مادر بوده است و همچنین تجربه و سابقه مراقبت از نوزادان زیادی را داشته است بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از نوزاد شما می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

پرستار کودک در منزل :

بر اساس تجربه ما در ارائه خدمات پرستاری در منزل انتخاب پرستار کودک مناسب و شایسته همواره یکی از درگیری های ذهنی خانواده هایی است که نیاز به پرستار کودک در منزل دارند. همانطور که می دانید اهمیت انتخاب پرستار کودک و تاثیر آن بر شخصیت و رفتار کودک شما بسیار مهم است. اگر شما می خواهید از ویژگی های کامل یک پرستار کودک عالی و نحوه انتخاب اصولی پرستار کودک آگاهی داشته باشید تا بتوانید در زمان انتخاب پرستار برای کودک دلبندتان سنگ تمام بگذارید برای دریافت راهنمایی کامل به این مقاله مراجعه کنید. پرستار کودک در منزل

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

 

پرستار سالمند در منزل شرق تهران :

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران  با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله خانواده ها برای نگهداری از سالمندان در منزل از جمله خدمات پر متقاضی در میان مشتریان شرکت خدمات پرستاری ما شده است. استخدام پرستار سالمند در مقایسه با فرستادن سالمند به خانه سالمندان از لحاظ هزینه و همچنین جلوگیری از احساس طرد شدگی، ناراحتی و دلشکستگی سالمند باعث شده است تا پرستار سالمند در منزل انتخاب بسیاری از خانواده ها برای مراقبت سالمند در منزل خودش باشد که با توجه به تجربه ما این انتخاب منجر به شادی و رضایت بیشتری در خانواده ها در مقایسه با خانه سالمندان شده است.

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

 

پرستار سالمند در منزل شرق تهران مناسب خانواده هایی می باشد که توانایی مراقبت و نگهداری از سالمندان به خصوص سالمند کم توان یا با بیماری خاص را به صورت دائم و روزانه ندارند بنابرین خدمات پرستاری سالمند در منزل گزینه بسیار عالی برای آن ها می باشد. برای اطلاعات بیشتر برای اطلاع کامل از ویژگی های پرستار سالمند در منزل و نحوه انتخاب بهترین پرستار سالمند  : پرستار سالمند در منزل

 

 

خدمات پرستار بیمار در منزل شرق تهران:

نگهداری از بیمار در منزل مانند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا نگهداری از بیمار ناتوان و درگیر بیماری های خاص مانند معلولیت، سرطان و… مسئولیت بسیار بزرگی را بر روی دوش خانواده ها قرار داده است. بنابرین استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل می تواند کمک بسیار شایانی برای مراقبت کامل و ویژه از این عزیزان باشد. پرستار بیمار در منزل با توجه به تجربه و آموزش های مراقبتی و پرستاری که قبلا دیده است به راحتی می تواند از بیمار شما مراقبت کند. همچنین به دلیل آموزش هایی که در زمینه پرستاری و مراقبت از بیماران دیده است می تواند از لحاظ روحی به بیمار انگیزه های انرژی بخش برای ادامه روند بهبودی دهد. اطلاعات بیشتر : پرستار بیمار در منزل

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

چک لیست خدمات پرستار بیمار در منزل شرق تهران :

 

1- پانسمان ( پانسمان معمولی و پانسمان نوین ) جهت انواع زخم ها، سوختگی ها، زخم بستر ، زخم های متعاقب اعمال جراحی و …

2-تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( و در صورت نیاز وصل آنژیوکت)

3- نمونه گیری آزمایش ( ارسال نمونه به آزمایشگاه )

4-سونداژ ( سند معده و تخلیه کیسه سوند ادرار)

5-وصل سرم

6-ساکشن ریه با اعزام پرستار و استفاده از دستگاههای مدرن و مطابق با دستورات پزشکان معالج .

7- انما(تنقیه)

8- گرفتن نوار قلب

9- پرستاری از بیماران بعد از عمل جراحی

10– پرستاری از بیماران ICU , CCU

11- پرستاری از بیمارCP ( فلج مغزی ) توسط پرستاران مجرب در این زمینه .

12- پرستاری از بیماران مبتلا به MS , ALS

13- پرستاری از بیماران قلبی ( نارسایی قلبی، بیماریهای دریچه ای قلبی و … )

14 – پرستاری از بیمار دارای پارکینسون ، آلزایمر و …

15- آموزش به خانواده بیمار در زمینه مراقبتهای بهداشتی از نوزادان ، کودکان، زنان باردار و …

16- تزریق انسولین

17- اندازه گیری قند خون با استفاده از دستگاه گلومتر

18-اندازه گیری فشار خون با استفاده از دستگاههای آنالوگ و دیجیتال

19- چگونگی تغییر پوزیشن ( وضعیت ) بیمار در بستر به ‌منظور جلوگیری از ابتلای به زخم بستر

20- دادن غذا از طریق گاواژ

 

 

قیمت و تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران :

از آنجایی که در چند سال اخیر درخواست برای دریافت خدمات پرستاری در منزل در ایران بسیار افزایش یافته است و امکان تعیین نرخ غیر متعارف در آن وجود داشت، تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران از طرف شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. بنابرین نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کاملا مشخص است و مراکز خدمات پرستاری اجازه دریافت مبلغی بیش از نرخ تعیین شده از خانواده ها را نخواهند داشت. شما می توانید با اطمینان از نرخ قیمت ها از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران استفاده کنید.

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

 

اگر شما نیز می خواهید به جمع مشتریان راضی خدمات پرستاری در منزل شرق تهران ما بپیوندید باید بدانید:

 

  • در هنگام تماس شما برای دریافت خدمات پرستاری با استفاده از توضیحات و نیاز شما بهترین پرستار متناسب با نیاز، شرایط و انتظارات شما را اعزام خواهیم کرد.

 

  • به دلیل اهمیت کار ما و مسئولیتی که در هنگام معرفی یک پرستار به شما داریم تمام سوابق کاری و رضایت کارفرمایان قبلی از پرستاران مجموعه کاملا بررسی شده است.

 

  • با توجه به هدف مجموعه خدمات پرستاری کلینز که افزایش رضایت و ارائه خدمات با کیفیت است پس از کنترل سوابق کاری پرستاران از تمامی پرستاران ضمانت و سفته دریافت کرده ایم.

 

  • ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی با بهترین پرستاران از جمله خدمات متمایز شرکت خدماتی پرستاری ماست.

 

  • خدمات پرستاری ما ارائه دهنده خدمات پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی و همچنین مراقبت بیمار در منزل و… می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران کلینز :

اگر شما متقاضی دریافت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران و به دنبال خدمات تضمین شده و مطمئن هستید می توانید با

شماره ☎09303365110☎ تماس بگیرید.

خدمات پرستاری ما ارائه دهنده خدمات پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل ،  مراقبت بیمار در منزل ، همچنین خدمات پرستاری شبانه روزی و… می باشد.

خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

اعزام پرستار در منزل با ضمانت شرکت خدمات پرستاری

شماره تماس: ☎09303365110☎

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات پرستاری در منزل شرق تهران سپاسگزار می شویم به خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.
خدمات پرستاری در منزل شرق تهران
4.9 امتیاز از 13 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: