ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

خدمات پرستاری در منزل کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج

✅ با تشکر از انتخاب شما، انواع خدمات پرستاری در منزل کرج به زودی ارائه خواهد شد. ⬇⬇⬇

خدمات پرستاری در منزل کلینز

خدمات پرستاری در منزل کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری سالمند در منزل کرج  پرستار در منزل  خدمات پرستاری در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری شبانه روزی کرج پرستار سالمند در کرج نگهداری از سالمند در منزل کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار کودک در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج حقوق پرستار کودک در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری گودک در منزل پرستار بچه در منزل خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار کودک شرق تهران خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری از سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل کرج  خدمات پرستاری  خدمات پرستاری در منزل کرج  مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل کرج  خدمات پرستاری شبانه روزی کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری سالمند در منزل  پرستار کودک در منزل نگهداری سالمند در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل تهران خدمات پرستاری شبانه روزی کرج خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار در منزل کرج تهران پرستار بیمار در منزل استخدام پرستار کودک در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج   پرستار خدمات پرستاری در منزل کرج  پرستار بیمار در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری از کودک خدمات پرستاری شبانه روزی خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار بچه پرستار کودک در منزل مرکز خدمات پرستاری خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار در منزل شرق تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری از سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج قیمت پرستار سالمند در کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج مرکز خدمات پرستاری در کرج  پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار بیمار در منزل هزینه نگهداری کودک در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج  تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل  پرستار کودک در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری سالمند در منزل

 

 

خدمات پرستاری در منزل کرج با هدف پاسخگویی به نیاز خدمات پرستاری در منزل تمام مناطق کرج می باشد. افزایش آسایش و رفاه و همچنین ثبات و کاهش هزینه های خدمات پرستاری در منزل در مقایسه با دریافت همین خدمات پرستاری بیرون از منزل مانند خانه سالمندان یا مهد کودک یا مراقبت از بیمار باعث شده است روز به روز خانواده های بیشتری برای استفاده از مزیت های خدمات پرستاری در منزل با ما در تماس باشند.

 

خدمات پرستاری در منزل کرج شامل اعزام نیروی حرفه ای :

 

نگهداری یا پرستار سالمند در منزل

پرستار نوزاد در منزل

پرستار کودک در منزل

پرستار بیمار در منزل

خدمات پرستاری شبانه روزی

مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل

مراقبت و پرستاری از بیماری های خاص

 

 یک نکته بسیار مهم :

همانطور که می دانید رفت و آمد و نزدیکی پرستار به منزل شما می تواند کیفیت و رضایت پرستار و خانواده را در زمان دریافت خدمات پرستاری در منزل افزایش دهد. بنابرین بسیار مهم است که پرستار به محل زندگی شما نزدیک باشد تا رفت و آمد به راحتی صورت بگیرد.اگر شما از خدمات پرستاری در منزل کرج استفاده کنید به راحتی می توانید با اطمینان بهترین پرستار را در نزدیکی محل زندگی خود بیابید و دیگر نگران دیر کردن یا دور بودن راه پرستار نباشید.

 

پرستار سالمند در منزل کرج :

خدمات پرستاری در منزل کرج با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله خانواده ها برای نگهداری از سالمندان در منزل از جمله خدمات پر متقاضی در میان مشتریان شرکت خدمات پرستاری ما شده است. استخدام پرستار سالمند در مقایسه با فرستادن سالمند به خانه سالمندان از لحاظ هزینه و همچنین جلوگیری از احساس طرد شدگی، ناراحتی و دلشکستگی سالمند باعث شده است تا پرستار سالمند در منزل انتخاب بسیاری از خانواده ها برای مراقبت سالمند در منزل خودش باشد که با توجه به تجربه ما این انتخاب منجر به شادی و رضایت بیشتری در خانواده ها در مقایسه با خانه سالمندان شده است.

 

خدمات پرستاری در منزل کرج

 

 پرستار سالمند مناسب چه خانواده هایی است؟

پرستار سالمند در منزل کرج مناسب خانواده هایی می باشد که توانایی مراقبت و نگهداری از سالمندان به خصوص سالمند کم توان یا با بیماری خاص را به صورت دائم و روزانه ندارند بنابرین خدمات پرستاری سالمند در منزل گزینه بسیار عالی برای آن ها می باشد. برای اطلاعات بیشتر برای اطلاع کامل از ویژگی های پرستار سالمند در منزل و نحوه انتخاب بهترین پرستار سالمند  : پرستار سالمند در منزل

 

پرستار نوزاد در منزل  :

همانطور که می دانید مراقبت و نگهداری از نوزاد تازه به دنیا آمده  بسیار حساس است و نیازمند توانایی و تجربه بالا برای نگهداری اصولی از نوزاد می باشد. جالب است بدانید که تقاضا برای پرستار نوزاد روز به روز در حال افزایش است زیرا مادران جوان شاغل زیادی نیاز به یک مراقب و پرستار مهربان و با تجربه را برای نگهداری از نوزادشان احساس می کنند. با توجه به تجربه چندین ساله ما در ارائه خدمات پرستاری در منزل بهترین گزینه برای پرستار نوزاد، پرستار کودکی که خودش مادر بوده است و همچنین تجربه و سابقه مراقبت از نوزادان زیادی را داشته است بهترین گزینه برای مراقبت و نگهداری از نوزاد شما می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل کرج

پرستار کودک در منزل :

بر اساس تجربه ما در ارائه خدمات پرستاری در منزل انتخاب پرستار کودک مناسب و شایسته همواره یکی از درگیری های ذهنی خانواده هایی است که نیاز به پرستار کودک در منزل دارند. همانطور که می دانید اهمیت انتخاب پرستار کودک و تاثیر آن بر شخصیت و رفتار کودک شما بسیار مهم است. اگر شما می خواهید از ویژگی های کامل یک پرستار کودک عالی و نحوه انتخاب اصولی پرستار کودک آگاهی داشته باشید تا بتوانید در زمان انتخاب پرستار برای کودک دلبندتان سنگ تمام بگذارید برای دریافت راهنمایی کامل به این مقاله مراجعه کنید. پرستار کودک در منزل

 

خدمات پرستاری در منزل کرج

 

 

خدمات پرستار بیمار در منزل کرج :

نگهداری از بیمار در منزل مانند مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل یا نگهداری از بیمار ناتوان و درگیر بیماری های خاص مانند معلولیت، سرطان و… مسئولیت بسیار بزرگی را بر روی دوش خانواده ها قرار داده است. بنابرین استفاده از خدمات پرستار بیمار در منزل می تواند کمک بسیار شایانی برای مراقبت کامل و ویژه از این عزیزان باشد. پرستار بیمار در منزل با توجه به تجربه و آموزش های مراقبتی و پرستاری که قبلا دیده است به راحتی می تواند از بیمار شما مراقبت کند. همچنین به دلیل آموزش هایی که در زمینه پرستاری و مراقبت از بیماران دیده است می تواند از لحاظ روحی به بیمار انگیزه های انرژی بخش برای ادامه روند بهبودی دهد. اطلاعات بیشتر : پرستار بیمار در منزل

 

خدمات پرستاری در منزل کرج

چک لیست خدمات پرستار بیمار در منزل کرج :

 

1- پانسمان ( پانسمان معمولی و پانسمان نوین ) جهت انواع زخم ها، سوختگی ها، زخم بستر ، زخم های متعاقب اعمال جراحی و …

2-تزریقات به صورت وریدی و عضلانی ( و در صورت نیاز وصل آنژیوکت)

3- نمونه گیری آزمایش ( ارسال نمونه به آزمایشگاه )

4-سونداژ ( سند معده و تخلیه کیسه سوند ادرار)

5-وصل سرم

6-ساکشن ریه با اعزام پرستار و استفاده از دستگاههای مدرن و مطابق با دستورات پزشکان معالج .

7- انما(تنقیه)

8- گرفتن نوار قلب

9- پرستاری از بیماران بعد از عمل جراحی

10– پرستاری از بیماران ICU , CCU

11- پرستاری از بیمارCP ( فلج مغزی ) توسط پرستاران مجرب در این زمینه .

12- پرستاری از بیماران مبتلا به MS , ALS

13- پرستاری از بیماران قلبی ( نارسایی قلبی، بیماریهای دریچه ای قلبی و … )

14 – پرستاری از بیمار دارای پارکینسون ، آلزایمر و …

15- آموزش به خانواده بیمار در زمینه مراقبتهای بهداشتی از نوزادان ، کودکان، زنان باردار و …

16- تزریق انسولین

17- اندازه گیری قند خون با استفاده از دستگاه گلومتر

18-اندازه گیری فشار خون با استفاده از دستگاههای آنالوگ و دیجیتال

19- چگونگی تغییر پوزیشن ( وضعیت ) بیمار در بستر به ‌منظور جلوگیری از ابتلای به زخم بستر

20- دادن غذا از طریق گاواژ

 

 

قیمت و تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج :

از آنجایی که در چند سال اخیر درخواست برای دریافت خدمات پرستاری در منزل در ایران بسیار افزایش یافته است و امکان تعیین نرخ غیر متعارف در آن وجود داشت، تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج از طرف شورای عالی بیمه خدمات درمانی تعیین شده است. بنابرین نرخ تمامی خدمات پرستاری در منزل کرج کاملا مشخص است و مراکز خدمات پرستاری اجازه دریافت مبلغی بیش از نرخ تعیین شده از خانواده ها را نخواهند داشت. شما می توانید با اطمینان از نرخ قیمت ها از خدمات پرستاری در منزل کرج استفاده کنید.

خدمات پرستاری در منزل کرج

 

اگر شما نیز می خواهید به جمع مشتریان راضی خدمات پرستاری در منزل کرج  ما بپیوندید باید بدانید:

 

  • در هنگام تماس شما برای دریافت خدمات پرستاری با استفاده از توضیحات و نیاز شما بهترین پرستار متناسب با نیاز، شرایط و انتظارات شما را اعزام خواهیم کرد.

 

  • به دلیل اهمیت کار ما و مسئولیتی که در هنگام معرفی یک پرستار به شما داریم تمام سوابق کاری و رضایت کارفرمایان قبلی از پرستاران مجموعه کاملا بررسی شده است.

 

  • با توجه به هدف مجموعه خدمات پرستاری کلینز که افزایش رضایت و ارائه خدمات با کیفیت است پس از کنترل سوابق کاری پرستاران از تمامی پرستاران ضمانت و سفته دریافت کرده ایم.

 

  • ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی با بهترین پرستاران از جمله خدمات متمایز شرکت خدماتی پرستاری ماست.

 

  • خدمات پرستاری ما ارائه دهنده خدمات پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل ، خدمات پرستاری شبانه روزی و همچنین مراقبت بیمار در منزل و… می باشد.

 

خدمات پرستاری در منزل کرج کلینز :

اگر شما متقاضی دریافت خدمات پرستاری در منزل کرج و به دنبال خدمات تضمین شده و مطمئن هستید می توانید با

شماره ☎09303365110☎ تماس بگیرید.

خدمات پرستاری ما ارائه دهنده خدمات پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل ،  مراقبت بیمار در منزل ، همچنین خدمات پرستاری شبانه روزی و… می باشد.

خدمات پرستاری در منزل کرج

اعزام پرستار در منزل با ضمانت شرکت خدمات پرستاری

شماره تماس: ☎09303365110☎

  • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات پرستاری در منزل کرج سپاسگزار می شویم به خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.
خدمات پرستاری در منزل کرج
5 امتیاز از 7 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: