ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 09303365110
پرستاری

پرستار کودک پرستاری پرستار بچه پرستاری پرستار سالمند پرستاری پرستار در منزل پرستاری تزریقات در منزل پرستاری پرستار سالمند در منزل پرستاری نگهداری سالمند پرستاری نگهداری کودک در منزل پرستاری نگهداری سالمند در منزل پرستاری هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری کودک در منزل پرستاری نگهداری سالمند پرستاری پرستاری در منزل پرستاری پرستاری بچه در منزل پرستاری پرستاری نوزاد پرستاری مرکز پرستاری در منزل پرستاری مرکز پرستاری در منزل پرستاری استخدام پرستار کودک پرستاری پرستاری از سالمند در منزل پرستاری پرستار بیمار در منزل پرستاری پرستاری از سالمند پرستاری نگهداری از سالمند در منزل پرستاری شرکت پرستاری پرستاری استخدام پرستار کودک در منزل پرستاری تعرفه پرستاری در منزل پرستاری نگهداری از کودک در منزل پرستاری شرکت پرستاری پرستاری مراقب سالمند پرستاری پرستار منزل پرستاری استخدام پرستار بچه پرستاری تعرفه های پرستاری در منزل پرستاری استخدام پرستار سالمند پرستاری مرکز پرستاری پرستاری مرکز پرستاری پرستاری شرکت پرستاری در منزل پرستاری شرکت پرستاری در منزل پرستاری پرستاری در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری مشهد پرستاری پرستاری در منزل تهران پرستاری پرستاری در منزل اصفهان پرستاری پرستاری در منزل شیراز پرستاری پرستاری در مشهد پرستاری پرستاری در منزل کرج پرستاری پرستاری در منزل مشهد پرستاری پرستاری منزل در غرب تهران پرستاری پرستاری منزل در شرق تهران پرستاری پرستاری در منزل مشهد پرستاری موسسه پرستاری پرستاری تعرفه پرستاری در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری در منزل کرج

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل حرفه بسیار پر رونقی است ، اما نیازمند تخصص و مهارت می باشد. پرستار کودک باید همدلی و حساسیت خود را نشان دهد و مهارت های ارتباطی عالی برای موفقیت داشته باشد. حساسیت رفتاری با کودکان در سنین پایین بسیار زیاد است بنابراین رفتار با آن ها مستلزم دقت فراوان می باشد. پرستار کودک در منزل را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید.

پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و پرستار بیمار این موضوع را تضمین می کند ، بیمار در منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری می کند و همچنین خدمات به صورت شبانه روزی به بیمار ارائه می گردد. پرستاری بیمار در منزل را از ما بخواهید.

خدمات اورژانس

بیمارانی که قادر به حرکت و نشستن نیستند از بهره گیری خدمات اورژانس خارج هستند ، جهت حمل و جا به جایی احتیاج به یک وسیله ی نقلیه مجهز هستند. جابه جایی و اعزام بیماران در سطح شهر را  به ما بسپارید. شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده ی خدمات اورژانس به شماست.

خدمات پرستاری را به صورت حرفه ای از ما بخواهید:

این روزها با توجه به درگیری افراد دیگر زمان کافی برای نگهداری از سالمندان و فرزندان وجود ندارد. زندگی ماشینی امروز و درگیری هایش زمانی برای شیوه ی تربیت صحیح فرزندان و نگهداری با دقت از سالمندان نمی گذارد. در این زمان شما نیاز به پرستار کودک و سالمند دارید. پرستاری کودک و سالمند خود را به ما بسپارید.

پرستاری از سالمند:

با افزایش سن افراد و دغدغه های زندگی فرزندان ، نگهداری از سالمندان به امری مورد توجه تبدیل شده است. نیاز به پرستار سالمند در منزل افزایش چشم گیری داشته است. مراقبت ویژه از افراد سالمند نیازمند مهارت و علم و دانش خاص خود می باشد. از ویژگی های پرستار سالمند می توان به تحصیلات مرتبط ، تجربه و دارا بودن دانش ضمنی ، آموزش های تخصصی و برگه تضمین شغلی نزد مراکز مجاز ارائه خدمات و... اشاره کرد. نگهداری از سالمندان خود را به افراد معتبر بسپارید. شرکت خدماتی نظافتی ما در این زمینه به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت نموده است. پرستار سالمند را از ما بخواهید.

 

از وظایف ما:

اعزام و مراقبین و متخصصین آموزش دیده متناسب با شرایط سالمند یا کودک شما.

تنظیم قرارداد از طرف شرکت خدماتی نظافتی ما با شما.

رضایت سنجی مستمر توسط کارشناسان مربوطه ی ما و همچنین بازرسی.

گرفتن راهنمایی و مشاوره از طرف شما برای فرد مورد نظر.

بازدید دوره ای کارشناسان متخصص مربوطه از منزل فرد خدمت گیرنده.

ارائه خدمات شبانه روزی و پاسخگویی 24 ساعته ، حتی در روزهای تعطیل.

استفاده از نیروهای جوان و کاربلد جهت پرستاری از کودک یا سالمند شما. نظارت دقیق بر اجرای خدمات پرستاری و کنترل به صورت 24 ساعته و.....

شرکت ما

شرکت خدماتی نظافتی منزل ما آماده ارائه خدمات پرستاری در هر نقطه ای که شما بخواهید می باشد.

ما بهترین کیفیت خدمات را در زمینه پرستاری به شما ارائه می دهیم. پرستاری را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. کیلینز ارائه دهنده خدمات پرستاری ..

خدمات پرستاری را از ما بخواهید:

پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار ، پرستاری در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار بیمار در منزل ، پرستاری و مراقبت و نگهداری کودک و نوزاد در منزل ، پرستاری مراقبت و نگهداری سالمند در منزل ، پرستاری و مراقبت و نگهداری بیمار در منزل را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید.

پرستار سالمند در درجه ی اول با برقرار کردن ارتباط مناسب با سالمند باید مونس و همدم مناسبی برای سالمند باشد. با توجه به شرایط سالمند که از رژیم غذایی خاصی پیروی می کند یا خیر ، به تغذیه آن توجه نماید. استفاده از ماساژو راه بردن سالمند به کمک مراقب و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث افزایش اشتهای سالمند می شود.

مراقبت از سالمند ناتوان یک کار دائمی است و شاید گهگاهی از عهده ی اعضای خانواده و فرزندان او نیز خارج باشد ، بنابراین لازم است از پرستار سالمند استفاده شود. مراقبت از سالمند یک شغل نیست بلکه عشق است. روحیه پرستار سالمند باید خوب و پرانرژی باشد. پرستار سالمند عضوی از خانواده ی سالمند است که با او زندگی می کند.

سالمندانی که دچار کهولت سن و یا بیماری هستند و باید مدام روی تخت بمانند ، پرستار سالمند باید برای جلوگیری از زخم بستر مدام آن را جا به جا کند و نواحی در معرض فشار را ماساژ دهد تا خون بیشتری جریان یابد. نگهدار سالمند یا به اصطلاح همان پرستار سالمند نباید الزاما تحصیلات دانشگاهی برای مرقبت داشته باشد ، البته که تحصیلات نیروی مراقبت تا حدی ملزم و ضروری است اما تجربه ی کاری و صبر و حوصله از نکات قابل توجه است.

در صورت درخواست پرستار سالمند با ما تماس بگیرید.

09303365110

شرکت خدماتی نظافتی


پرستاری
4.7 امتیاز از 37 رای

کــــلیــــنز پاکیزگی را به شما هدیه می دهد.

error: