پرستاری

پرستار کودک پرستاری پرستار بچه پرستاری پرستار سالمند پرستاری پرستار در منزل پرستاری تزریقات در منزل پرستاری پرستار سالمند در منزل پرستاری نگهداری سالمند پرستاری نگهداری کودک در منزل پرستاری نگهداری سالمند در منزل پرستاری هزینه نگهداری سالمند در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری کودک در منزل پرستاری نگهداری سالمند پرستاری پرستاری در منزل پرستاری پرستاری بچه در منزل پرستاری پرستاری نوزاد پرستاری مرکز پرستاری در منزل پرستاری مرکز پرستاری در منزل پرستاری استخدام پرستار کودک پرستاری پرستاری از سالمند در منزل پرستاری پرستار بیمار در منزل پرستاری پرستاری از سالمند پرستاری نگهداری از سالمند در منزل پرستاری شرکت پرستاری پرستاری استخدام پرستار کودک در منزل پرستاری تعرفه پرستاری در منزل پرستاری نگهداری از کودک در منزل پرستاری شرکت پرستاری پرستاری مراقب سالمند پرستاری پرستار منزل پرستاری استخدام پرستار بچه پرستاری تعرفه های پرستاری در منزل پرستاری استخدام پرستار سالمند پرستاری مرکز پرستاری پرستاری مرکز پرستاری پرستاری شرکت پرستاری در منزل پرستاری شرکت پرستاری در منزل پرستاری پرستاری در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری مشهد پرستاری پرستاری در منزل تهران پرستاری پرستاری در منزل اصفهان پرستاری پرستاری در منزل شیراز پرستاری پرستاری در مشهد پرستاری پرستاری در منزل کرج پرستاری پرستاری در منزل مشهد پرستاری پرستاری منزل در غرب تهران پرستاری پرستاری منزل در شرق تهران پرستاری پرستاری در منزل مشهد پرستاری موسسه پرستاری پرستاری تعرفه پرستاری در منزل پرستاری پرستاری شبانه روزی پرستاری پرستاری در منزل کرج

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل حرفه بسیار پر رونقی است ، اما نیازمند تخصص و مهارت می باشد. پرستار کودک باید همدلی و حساسیت خود را نشان دهد و مهارت های ارتباطی عالی برای موفقیت داشته باشد. حساسیت رفتاری با کودکان در سنین پایین بسیار زیاد است بنابراین رفتار با آن ها مستلزم دقت فراوان می باشد. پرستار کودک در منزل را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید.

پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و پرستار بیمار این موضوع را تضمین می کند ، بیمار در منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری می کند و همچنین خدمات به صورت شبانه روزی به بیمار ارائه می گردد. پرستاری بیمار در منزل را از ما بخواهید.

خدمات اورژانس

بیمارانی که قادر به حرکت و نشستن نیستند از بهره گیری خدمات اورژانس خارج هستند ، جهت حمل و جا به جایی احتیاج به یک وسیله ی نقلیه مجهز هستند. جابه جایی و اعزام بیماران در سطح شهر را  به ما بسپارید. شرکت خدماتی نظافتی ما ارائه دهنده ی خدمات اورژانس به شماست.

خدمات پرستاری را به صورت حرفه ای از ما بخواهید:

این روزها با توجه به درگیری افراد دیگر زمان کافی برای نگهداری از سالمندان و فرزندان وجود ندارد. زندگی ماشینی امروز و درگیری هایش زمانی برای شیوه ی تربیت صحیح فرزندان و نگهداری با دقت از سالمندان نمی گذارد. در این زمان شما نیاز به پرستار کودک و سالمند دارید. پرستاری کودک و سالمند خود را به ما بسپارید.

پرستاری از سالمند:

با افزایش سن افراد و دغدغه های زندگی فرزندان ، نگهداری از سالمندان به امری مورد توجه تبدیل شده است. نیاز به پرستار سالمند در منزل افزایش چشم گیری داشته است. مراقبت ویژه از افراد سالمند نیازمند مهارت و علم و دانش خاص خود می باشد. از ویژگی های پرستار سالمند می توان به تحصیلات مرتبط ، تجربه و دارا بودن دانش ضمنی ، آموزش های تخصصی و برگه تضمین شغلی نزد مراکز مجاز ارائه خدمات و... اشاره کرد. نگهداری از سالمندان خود را به افراد معتبر بسپارید. شرکت خدماتی نظافتی ما در این زمینه به ارائه خدمات با بالاترین کیفیت نموده است. پرستار سالمند را از ما بخواهید.

 

از وظایف ما:

اعزام و مراقبین و متخصصین آموزش دیده متناسب با شرایط سالمند یا کودک شما.

تنظیم قرارداد از طرف شرکت خدماتی نظافتی ما با شما.

رضایت سنجی مستمر توسط کارشناسان مربوطه ی ما و همچنین بازرسی.

گرفتن راهنمایی و مشاوره از طرف شما برای فرد مورد نظر.

بازدید دوره ای کارشناسان متخصص مربوطه از منزل فرد خدمت گیرنده.

ارائه خدمات شبانه روزی و پاسخگویی 24 ساعته ، حتی در روزهای تعطیل.

استفاده از نیروهای جوان و کاربلد جهت پرستاری از کودک یا سالمند شما. نظارت دقیق بر اجرای خدمات پرستاری و کنترل به صورت 24 ساعته و.....

شرکت ما

شرکت خدماتی نظافتی منزل ما آماده ارائه خدمات پرستاری در هر نقطه ای که شما بخواهید می باشد.

ما بهترین کیفیت خدمات را در زمینه پرستاری به شما ارائه می دهیم. پرستاری را با اطمینان خاطر به ما بسپارید. کیلینز ارائه دهنده خدمات پرستاری ..

خدمات پرستاری را از ما بخواهید:

پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار ، پرستاری در منزل ، پرستار سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار بیمار در منزل ، پرستاری و مراقبت و نگهداری کودک و نوزاد در منزل ، پرستاری مراقبت و نگهداری سالمند در منزل ، پرستاری و مراقبت و نگهداری بیمار در منزل را از شرکت خدماتی نظافتی ما بخواهید.

پرستار سالمند در درجه ی اول با برقرار کردن ارتباط مناسب با سالمند باید مونس و همدم مناسبی برای سالمند باشد. با توجه به شرایط سالمند که از رژیم غذایی خاصی پیروی می کند یا خیر ، به تغذیه آن توجه نماید. استفاده از ماساژو راه بردن سالمند به کمک مراقب و فعالیت های بدنی متناسب با سن سالمند باعث افزایش اشتهای سالمند می شود.

مراقبت از سالمند ناتوان یک کار دائمی است و شاید گهگاهی از عهده ی اعضای خانواده و فرزندان او نیز خارج باشد ، بنابراین لازم است از پرستار سالمند استفاده شود. مراقبت از سالمند یک شغل نیست بلکه عشق است. روحیه پرستار سالمند باید خوب و پرانرژی باشد. پرستار سالمند عضوی از خانواده ی سالمند است که با او زندگی می کند.

سالمندانی که دچار کهولت سن و یا بیماری هستند و باید مدام روی تخت بمانند ، پرستار سالمند باید برای جلوگیری از زخم بستر مدام آن را جا به جا کند و نواحی در معرض فشار را ماساژ دهد تا خون بیشتری جریان یابد. نگهدار سالمند یا به اصطلاح همان پرستار سالمند نباید الزاما تحصیلات دانشگاهی برای مرقبت داشته باشد ، البته که تحصیلات نیروی مراقبت تا حدی ملزم و ضروری است اما تجربه ی کاری و صبر و حوصله از نکات قابل توجه است.

در صورت درخواست پرستار سالمند با ما تماس بگیرید.

09303365110

شرکت خدماتی نظافتی


پرستاری
4.7 امتیاز از 37 رای

کــــلیــــنز پاکیزگی را به شما هدیه می دهد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن