ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 9 شب

دانلود اپلیکیشن
تماس با ما 09303365110

کارواش سیار تهران در تمامی مناطق

قیمتکارواش نانو

ارائه خدمات کارواش سیار در تهران و شیراز

دلیل محبوبیت و گسترش خدمات کارواش سیار تهران چیست؟

 

کارواش سیار تهران یا خدمات شستشوی اتومبیل در محل خدمتی جدید برای افزایش رفاه و آسایش شماست. خدمات کارواش  اگر از انتظار در صف های طولانی کارواش کلافه و خسته شده اید ازین پس می توانید با یک تماس خدمات کارواش را به درب منزلتان بیاورید. خدمات کارواش سیار در محل مزیت هایی مانند صرفه جویی در زمان و دسترسی سریع به خدمات کارواش و همچنین امکان بررسی دقیق و نظارت بر نحوه شستشوی اتومبیل شما دارد. فاصله شما تا دریافت سریع خدمات کارواش سیار تهران یک تماس است.

 

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد قیمت کارواش سیار تهران در فضای وب جستجو می شوند:

 • کارواش سیار شرق تهران
 • قیمت کارواش سیار در محل
 • کارواش درب منزل تهران
 • کارواش سیار با آب
 • کارواش سیار تبریز
 • شماره تلفن کارواش سیار
 • الو کارواش
 • کارواش آنلاین

کارواش سیار تهران 

کاراوش سیار تهران

 

جالب است بدانید :

به دلیل افزایش مشغله های کاری و زندگی و همینطور کاهش زمان روزانه افراد جامعه، درخواست برای دریافت  خدمات کارواش آنلاین یا همان کارواش در محل روز به روز در حال افزایش است. بدون شک استفاده از خدمات کارواش سیار یا هرگونه خدمات آنلاین با گذر زمان بیشتر و بیشتر خواهد شد. شما می توانید از جمله افراد پیشتاز در استفاده از خدمات کارواش سیار تهران باشید و با استفاده از خدمات کارواش سیار تهران صرفه جویی در زمان، افزایش رضایت و افزایش کیفیت خدمات شستشوی اتومبیل در محل را زودتر از دیگران تجربه کنید.

کارواش سیار تهران

 چرا دیگران خدمات کارواش سیار تهران کلینز را انتخاب کرده اند؟

 

همانطور که می دانید این روزها شما می توانید به راحتی تمامی کارها و سفارشات خود را از طریق تلفن همراه انجام دهید. استقبال و استفاده مردم از خدمات آنلاین روز به روز در حال افزایش است و نشان دهنده تغییر عادت مردم در دریافت خدمات و میل به دریافت سریع تر و راحت تر می باشد. با توجه به اینکه هدف ما کسب رضایت حداکثری مشتریان است، مشتریان ما دلیل انتخاب و استفاده از خدمات کارواش سیار تهران را دلایل زیر بیان کرده اند :

 

1-دریافت خدمات کارواش سیار در همه جا و در هر مکانی تنها با یک تماس

 

2-رفتار و برخورد حرفه ای کارکنان خدمات کارواش سیار تهران با مشتریان

 

3-جلوگیری از رفت و آمد بیهوده و مشکلات ماندن در ترافیک

 

4-صرفه جویی در زمان و امکان درخواست خدمات کارواش سیار در هر زمان دلخواه

 

5-دوری از مشکلات در صف کارواش ایستادن و جلو زدن بقیه و اعصاب خوردی های این چنینی

 

6-کیفیت بالا مواد شستشوی ماشین و بررسی نوع رنگ ماشین و استفاده مایع شستشوی مناسب با ماشین شما

 

7-نظارت کامل بر شستشو اتومبیل جلوی درب منزل

 

8-استفاده از دستمال های مخصوص و متفاوت در زمان شستشوی ماشین درب منزل

 

کارواش سیار تهران در تمامی مناطق تهران مستقر و آماده خدمات رسانی سریع و حرفه ای به شما می باشند. بنابرین شما می توانید خدمات کارواش سیار شمال تهران ، کارواش سیار غرب تهران و کارواش سیار شرق تهران و کارواش سیار جنوب تهران را با قیمت مشخص و معین دریافت کنید. در ادامه با ما همراه باشید با 5 ترفند طلایی شستشوی ماشین در منزل توسط خود شما آشنا شوید.

 

چگونه می توانم از خدمات کارواش سیار تهران کلینز استفاده کنم ؟

✔️ درخواست از طریق تماس تلفنی با شماره ی اعلام شده

✔️ درخواست از طریق فرم اینترنتی (سفارش خود را در فرم رزرو اینترنتی کارواش سیار تهران ثبت کنید)

✔️ درخواست از طریق اپلیکیشن خدمت از ما

 

 5 ترفند طلایی برای شستشوی حرفه ای اتومبیل شما:

 

1.شستشو را از  لاستیک ماشین شروع کنید

همانطور که می دانید چرخ و لاستیک ماشین در نتیجه تماس با جاده، کثیف ترین قسمت خودرو شماست. اگر شما شستن و تمیز کردن آن را برای مرحله آخر و پس از شستشوی تمامی قسمت های ماشین نگه دارید، متاسفانه آلودگی، کثیفی، غبار و حتی آشغال هایی که روی لاستیک نشسته اند، در اثر شستشو به بخش های نزدیک به لاستیک منتقل می شود و باعث دوباره کاری برای شما خواهد شد. ابتدا لاستیک و چرخ هارا بشویید، سپس دستمال خود را تعویض یا آن را به خوبی بشوئید و سایر سطوح را تمیز کنید.

 

کارواش سیار تهران 

کارواش سیار تهران

 

2.شستشوی ماشین زیر نور خورشید ممنوع

زمانی که شما زیر نور مستقیم خورشید به شستشوی ماشین مشغول می شوید، نور خورشید باعث می شود مواد شوینده شما زودتر از معمول روی بدنه خودرو خشک شود. این خشک شدن سریع تر از حد معمول، پاک کردن و صیقل دادن بدنه خودرو با دشواری بیشتری مواجه خواهید کرد. بنایرین همیشه دقت کنید که زیر تابش مستقیم نور خورشید به شستشوی ماشین در منزل نپردازید.

 

کاراوش سیار تهران

 

3.شیشه جلوی ماشین را با نوشابه بشورید

برای خلاص شدن از شر دوده، خاک روی شیشه و مهم تر از آن چربی های روی شیشه که بر اثر آلودگی هوا بوجود آمده اند، کافیست از نوشابه استفاده کنید. مراحل کار به این صورت است که کمی نوشابه روی شیشه بریزید( البته حوله ای روی کاپوت ماشین بگذارید تا نوشابه با رنگ ماشین شما تماس نداشته باشد). نوشابه تمام چربی ها و کثیفی ها ی شیشه ماشین شما را به راحتی از بین خواهد برد. پس از استفاده از نوشابه تمام سطح شیشه را تمیز کنید.

 

کارواش سیار تهران 

کارواش سیار تهران

4. هرگز مایع شوینده را مستقیم روی بدنه خودرو نریزید

همانطور که می دانید هر محصول شوینده ای پیش از استفاده باید کمی با آب رقیق شود. مایع شوینده مخصوص ماشین را در ظرف آبی با نسبت مناسب حل کنید وسپس با کمک دستمال میکروفایبر به خودرو را بشویید. در ضمن یادتان باشد از مایع ظرفشویی برای تمیز کردن اتومبیل استفاده نکنید زیرا مایع ظرفشویی حاوی مواد شیمیایی تهاجمی است که به بدنه خودرو شما آسیب می رساند.

 

 

5.استفاده از یک سطل برای شستشو ماشین ممنوع

سعی کنید همیشه برای شستن خودرو دو سطل داشته باشید، یکی برای خیس و کفی کردن دستمال و سطل دیگر برای شستن و تمیز شدن دستمال استفاده کنید. استفاده از دو سطل باعث می شود تا گرد و خاک و کثیفی به همراه دستمال کثیف به داخل سطل حاوی مواد شوینده وارد نشود .

 

کارواش سیار تهران

 • در صورت تمایل پس از استفاده از خدمات کارواش سیار تهران کلینز سپاسگزار می شویم به کیفیت خدمات ما در همین صفحه امتیاز دهید.

   

کارواش سیار تهران در تمامی مناطق
4.9 امتیاز از 19 رای

Comments are closed.

error: